کد خبر: ٧٧١٢٤/ ١٠:٣٦ - چهارشنبه ٢ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 895
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده بهداشت
تبریک رییس دانشکده بهداشت به دانشجویان و استاد برگزیده دانشکده در گروه علوم مدیریت و اقتصاد بهداشت
دکتر اکبری ساری به دانشجویان و استاد برگزیده گروه علوم مدیریت و اقتصاد بهداشت دانشکده برای موفقیت ایشان در سی و پنجمین جشنواره بین المللی نوآوری و اختراعات صربستان تبریک گفت.

 
اختراع دکتر حجت رحمانی عضو هیأت علمی گروه علوم مدیریت و اقتصاد بهداشت دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران و عباس بشیرزاده و پریسا پورفرخ از دانشجویان ترم دوم کارشناسی ارشد رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی دانشکده بهداشت تحت عنوان: Bookmark Patch for Finding Incision Place in Spine and Spinal Surgeries by MRI”' (راهنمای ویژه رادیولوژی برای تهیه رادیوگرافی های مدرج جهت تعیین محل دقیقی جراحی های نخاعی و یا مداخلات پزشکی) عنوان برترین طرح اختراعی جهان و مدال طلا در این دوره از جشنواره را در کلاس تجهیزات پزشکی و علوم پزشکی کسب و افتخاری دیگر را برای کشور و دانشگاه علوم پزشکی تهران به ارمغان آورد. 
در این رویداد علمی بیش از ۴۰ کشور جهان با ۷۰۰ اختراع در ۲۳ کلاس اختراعی با هم به رقابت پرداختند. 
رییس دانشکده  برای کسب این افتخار به دانشجویان و استاد برگزیده گروه علوم مدیریت و اقتصاد بهداشت دانشکده  تبریک گفت و برایشان آرزوی موفقیت کرد. 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد