کد خبر: ٧٧١٢٦/ ١٠:٤٢ - چهارشنبه ٢ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 589
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
در خصوص بررسی مسائل بهداشتی خوابگاه ها؛
جلسه مشترک مدیریت امور خوابگاه ها با رییس مرکز بهداشت دانشجویان برگزار شد
به منظور نحوه تعامل و مشارکت در پیشبرد برنامه های بهداشتی خوابگاه های دانشجویی، جلسه مشترک مدیر امور خوابگاه ها با رییس مرکز بهداشت دانشجویان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، نخستین جلسه مشترک بررسی مباحث بهداشتی خوابگاه ها با حضور دکتر رضایی مدیر امور خوابگاهها، دکتر هاشمی رییس مرکز بهداشت دانشجویان و کارشناسان مربوطه در روز دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 97 از ساعت 11 تا 12 در کوی دانشگاه برگزار شد.
در این جلسه، ابتدا دکتر رضایی ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و خیرمقدم به حاضران، هدف از برگزاری این جلسه را پیگیری مشکلات بهداشتی خوابگاه ها عنوان کرد و سپس دکتر هاشمی ضمن تبریک انتصاب دکتر رضایی به عنوان مدیر امور خوابگاه ها و ابراز خرسندی از حضور در این جلسه به تبیین دیدگاه های خود در ارتباط با مسائل بهداشتی خوابگاه ها پرداخت.
توضیح اینکه، در پایان کارشناسان حاضر در جلسه، در مورد مباحث بهداشتی خوابگاه ها به بحث و تبادل نظر پرداختند و مقرر شد، اقدامات لازم در جهت ارتقای سطح بهداشت فردی دانشجویان از قبیل چاپ بروشور و... در خوابگاه ها انجام و همچنین سر فصل های لازم جهت برگزاری کلاس های آموزشی برای پرسنل خدمات از سوی مرکز بهداشت به مدیریت امور خوابگاه ها ارائه شود.

عکس و خبر: وجه اله دوستی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد