کد خبر: ٧٧١٣٠/ ١١:١٩ - چهارشنبه ٢ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 855
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
احمد رادفر، کارمند با سابقه حفاظت فیزیکی معاونت دانشجویی در گذشت
در پی حادثه تلخ درگذشت احمد رادفر، یکی از کارکنان باسابقه و زحمت کش حفاظت فیزیکی مجموعه خوابگاه های علوم پزشکی تهران، معاونت دانشجویی دانشگاه این ضایعه را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، احمد رادفر کارمندی منضبط و مهربان بود که محبوبیت بسیاری در بین کارکنان و دانشجویان داشت و متأسفانه در آستانه بازنشستگی بر اثر سکته همزمان قلبی و مغزی در صحن و سرای سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) راهی بیمارستان شد و پس از انتقال به ایران، در روز سه شنبه 1 خردادماه 97 دارفانی را وداع گفت.
معاونت دانشجویی دانشگاه این ضایعه غم بار را به خانواده رادفر، دانشجویان و کارکنان این معاونت تسلیت گفته و از خداوند متعال برای روح آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر جزیل خواستار است.

بخشی از دل نوشته محمدمعین افشاری دانشجوی کارشناسی رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی و ساکن خوابگاه قدس (شیلات) دانشگاه:

از «خوابگاه وصال» تا «خوابگاه سمیه»
از «خوابگاه قدس» تا «خوابگاه کوی»

فرقی نمی کرد ساکن کدام خوابگاه باشی. کربلایی احمد را همه می شناختند. مگر می شود پیرمرد همیشه خندان و پرانرژی خوابگاه را ببینی و مریدش نشوی!
چای همیشه تازه دم و آماده اش و ندای «فامیل» «فامیل» گفتنش تو را به اتاق نگهبانی خوابگاه می کشاند.
ایشان شهره به طرفداری از حقوق دانشجو بود، می نشست پای حرف دلت و تا لبخند را به روی لبت نمی آورد دست بردار نبود.
عاشق کربلا بود و پایه ثابت آشپزی کردن برای هیئت های دانشجویی. این عشق به حدی بود که آخرین سفر عمرش هم به سوی دیار ارباب اش (امام حسین(ع)) شکل گرفت.
کربلایی احمد از میان ما رفت، اما رسم فامیلمان هنوز پا برجاست، خانواده دانشگاه علوم پزشکی تهران یکی از بزرگترهایش را از دست داد اما او با اخلاقش ده ها همچون خود را پروراند.
روحت شاد و یادت گرامی مرد همیشه خندان و دوست داشتنی.

خبر: حسین شیخ محمدی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/03/02 12:9
0
0
روحش شاد
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد