کد خبر: ٧٧١٤٨/ ١٤:٠٧ - چهارشنبه ٢ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 699
چاپ
ارسال به دوست
معاونت درمان, گروه خبری RSS
برگزاری دومین جلسه کارگروه استقرار مدیریت هزینه و اقتصاد درمان
در ادامه برگزاری جلسات کارگروه های برنامه عملیاتی معاونت درمان، دومین نشست اعضای کارگزوه استقرار مدیریت هزینه و اقتصاد درمان در معااین معاونت برگزار شد.

گالری عکس

در این جلسه که  روز سه شنبه 1 خرداد 1397 در سالن اجتماعات معاونت درمان برگزار شد، اعضای کارگروه مرکب از تعدادی از کارشناسان ستاد دانشگاه، بیمارستان های تابعه و معاونت درمان حضور داشتند.
دکتر سعید پور مشاور معاون درمان و دبیر کارگروه در این خصوص گفت: برنامه عملیاتی معاونت درمان برای سال های 1397 تا 1400 تدوین و به تصویب هیئت رئیسه دانشگاه رسید. این کارگروه یکی از شش کارگروه اصلی برنامه استراتژیک معاونت درمان است. که اعضای آن برای دومین بار گردهم آمدند. در این کارگروه ها برآنیم تا با همکاری اعضا هدف هایی که باید در ذیل اهداف اصلی گنجانده شود را تدوین و برای اجرایی شدن آن ها برنامه ریزی کنیم.ماموریت و اولویت ما تبدیل راهبردهای اصلی معاونت درمان به مقاصد عملیاتی است.
وی با تاکید بر اهمیت هدف گذاری افزود: از ضرورت های کارکردهایی که هدف گذاری برای ما دارد می توان به روشن شدن مسیر حرکت و دستیابی به معیاری برای ارزیابی نهایی در پایان دوره اشاره کرد.
عکس و خبر: باهو

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد