کد خبر: ٧٧١٦٠/ ١١:٠٠ - پنج شنبه ٣ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 653
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان بهرامی, گروه خبری RSS
بازسازی و راه اندازی بخش NICU2 بیمارستان کودکان بهرامی
ظرفیت تخت NICU بیمارستان بهرامی از 14 تخت به 23 تخت افزایش یافت.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهرامی، بخش NICU2 بیمارستان بهرامی روز چهارشنبه 2 خرداد 97 با 17 تخت بازگشایی شد. با شروع بکار این بخش تعداد تختهای ویژه نوزادان از 14 تخت به 23 تخت افزایش یافت که در صورت تامین نیرو ظرفیت افزایش تا 38 تخت را داراست.
با توجه به نیاز تخت‌های ویژه نوزادان در شهر تهران، ایجاد یک بخش جدید و افزایش تخت  NICU کمک شایان توجهی به درمان نوزادان بویژه نوزادان نارس می‌کند.
دکتر صادقی، رئیس بیمارستان بهرامی گفت: قرار گرفتن بیمارستان کودکان بهرامی به‌عنوان تنها بیمارستان تخصصی اطفال در شرق تهران و تراکم جمعیتی این منطقه و مراجعه بیماران از شهرهای شرقی استان تهران مانند رودهن، دماوند، ورامین و همچنین حضور بیماران از شهرهای شمالی کشور در این مرکز، نیاز به افزایش تخت NICU  وجود داشت که در دستور کار مسئولان بیمارستان قرار گرفت و با هماهنگی و مساعدت ریاست محترم دانشگاه و معاونت محترم درمان دانشگاه این بخش تجهیز و آماده بهره‌برداری شد.
توضيح اينکه بیمارستان کودکان بهرامی با توجه به رسالت خود در راستای خدمت‌رسانی به کودکان بیمار و بالاخص اقشار نیازمند جامعه و همچنین ارتقاي اهداف آموزشی و پژوهشی با بهره‌گیری از اساتید متعهد و متخصص دانشگاه و دارا بودن بخش‌های تخصصی و فوق تخصصی در رشته‌های مختلف اطفال یکی از قطب های تشخیصی، درمانی و آموزشی تهران است.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد