کد خبر: ٧٧١٦٥/ ١٤:٠٠ - پنج شنبه ٣ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 477
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان ضيائيان
برگزاری سمپوزیوم قوانین و حقوق حرفه ای جامعه پزشکی در مرکز آموزشی درمانی ضیائیان
دکتر رضایی معاون درمان دانشگاه، کمیته مورتالیتی و موربیدیتی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان را به عنوان رتبه اول در کمیته‌های مورتالیتی و موربیدیتی دانشگاهی برشمرد.

گالری عکس

 به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان، سمپوزیوم یک روزه قوانین و حقوق حرفه ای جامعه پزشکی روز پنج شنبه 3 خردادماه 97 با حضور دکتر رضایی معاون درمان دانشگاه و دکتر عفت پناه رئیس مرکز در سالن آمفی تئاتر بیمارستان برگزار شد.
در ابتدای این سمپوزیوم دکتر رضایی معاون درمان در خصوص جایگاه مهم کمیته مورتالیتی و موربیدیتی در ارتقای سلامت جامعه و رسالت بیمارستان در ارائه خدمات پزشکی ایمن و اثربخش، راهکارهای کاهش خطاهای پزشکی و وضعیت کمیته‌های مورتالیتی و موربیدیتی در سطح دانشگاه صحبت کرد و در پایان با قدردانی از این مرکز کمیته مورتالیتی و موربیدیتی این مرکز را به عنوان رتبه اول در کمیته‌های مورتالیتی و موربیدیتی دانشگاهی برشمرد.
 در ادامه دکتر عفت پناه در خصوص جایگاه کمیته مورتالیتی و موربیدیتی در ارتقاء سلامت و اهمیت پژوهش در حوزه پیشگیری از قصورات پزشکی و نیز وضعیت کمیته مورتالیتی و موربیدیتی بیمارستان صحبت کرد و ضمن تقدیر و تشکر از حاضرین در این سمپوزیوم از برگزاری منظم این کمیته ابراز خرسندی کرد.
 دکتر شیخ آزادی مدیر مرکز پزشکی قانونی و دبیر علمی کمیته مورتالیتی بیمارستان طی بیاناتی در خصوص مسائل قانونی و نحوه برخورد با مقررات و راهکارهای پیشگیری از آن و شکایات پزشکی صحبت کرد.
 Learning & Sharing عنوان آخرین آیتم برنامه بود که در این خصوص دکتر زنده دل معاون آموزشی مرکز با توجه به اهمیت اشتراک گذاری نقاط مهم پرونده های مطروحه در کمیته مورتالیتی در سال ۹۶ بیان کرد.
توضيح  اينکه این سمپوزیوم با امتیاز بازاموزی جهت پزشکان و پرستاران برگزار شد.
خبر و عکس: مهدی صدفی
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد