کد خبر: ٧٧٣٤٣/ ١٢:١١ - چهارشنبه ٢ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 794
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده دندانپزشکی
تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید واحد اداری دانشکده دندانپزشکی
جلسه تکریم و معارفه روسای امور اداری پیشین و جدید دانشکده دندانپزشکی با حضور دکتر رکن رئیس دانشکده ، دکتر منصوریان معاون مالی اداری، دکتر سیادت معاون آموزشی، رئیس حسابداری، مدیر پرستاری و کارکنان امور اداری برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی، جلسه تکریم و معارفه روسای امور اداری پیشین و جدید دانشکده دندانپزشکی با حضور دکتر رکن رئیس دانشکده ، دکتر منصوریان معاون مالی اداری، دکتر سیادت معاون آموزشی، رئیس حسابداری، مدیر پرستاری و کارکنان امور اداری، چهارشنبه 2 خرداد 97 در سالن شورای دانشکده برگزار شد.
دکتر رکن از زحمات و تلاش های رئیس پیشین امور اداری، هاجر محمدیان قدردانی کرد و افزود همکاری و همدلی در دوران خدمت رسانی شما قابل مشاهده است و البته قوانینی برای روسای واحدهای اداری، حسابداری و... وجود دارد و باید طبق آن دستورات عمل کرد.
رئیس دانشکده در مورد همکاری واحد اداری با واحد آموزش گفت، معاونت آموزش مسئولیت بزرگی برعهده دارد و لازم است که به خوبی با این معاونت همکاری شود تا در راستای اهداف و ایجاد تحول در کیفیت و برنامه های راهبردی آموزش، برای دانشجویان مقطع دکتری عمومی، خللی وارد نشود.
دکتر منصوریان، در مورد مزایای جابجایی مدیران از واحدی به واحد دیگر گفت: این امر باعث انتقال تجارب مدیریتی بین واحد های دانشگاه علوم پزشکی تهران می شود که به نظر برای دانشگاه مفید است، وی همچنین از زحمات چندساله رئیس امور اداری دانشکده قدردانی کرد و به رئیس جدید خیر مقدم گفت.
در ادامه هاجر محمدیان از همه همکاران و دوستان خود در واحد اداری، روسا و معاونین بخاطر لطف و محبتشان در دوران خدمت رسانی در دانشکده دندانپزشکی، تشکر کرد و افزود هرآنچه تا کنون آموخته ام را مدیون تجربیات، همدلی و همفکری همکاران هستم و در هرکدام از واحدهای دانشگاه که مشغول به خدمت باشم، هدف اصلی خود را به عنوان عضو کوچکی از واحد اداری، خدمت به دانشگاه علوم پزشکی تهران میدانم.
 
وی گفت دانشگاه علوم پزشکی تهران با انتخاب مناسب و شایسته خود، در مورد انتصاب خانم مرادی به عنوان رئیس امور اداری، شاهد رشد بهتر و نوآوری در مدیریت امور اداری دانشکده دندانپزشکی خواهد بود همچنین افزود: ایشان با داشتن 20 سال سابقه مدیریت، ایده های نویی برای بهبود شرایط و ارتقا این واحد دارد که البته شواهد مدیریت موفقشان در دانشکده پرستاری مامایی نمایان است.
منصوره مرادی، رئیس امور اداری با قدردانی از سخنان رئیس پیشین این واحد گفت: خدمت رسانی برای 400 عضو خانواده دانشگاه علوم پزشکی تهران باعث افتخار من است این دانشکده با وجود نیروهای جوان ، شاد و پرانرژی و همچنین حمایت رئیس دانشکده و معاونین، می تواند جزو اولین و برترین ها در حوزه اداری مالی دانشگاه های علوم پزشکی کشور باشد.
در پایان کارکنان حوزه اداری از زحمات و محبت های رئیس پیشین خود تشکر و برای هر دو رئیس آرزوی موفقیت کردند. همچنین با اهدا لوح و هدایایی از زحمات، هاجر محمدیان قدردانی شد.
 
خبرنگار و عکاس: فاطمه زمانی

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#