کد خبر: ٧٧٧٥٠/ ١٣:٢٤ - سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1477
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
دکتر حلب چی: تعطیلات تابستانه دانشجویان بهترین فرصت معاونت دانشجویی فرهنگی برای بازنگری و اصلاح فرآیندهای دانشجویی است
معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه بمنظور بررسی زمینه های همکاری در حوزه فرهنگی دانشجویی با کنسرسیوم 5 دانشگاه شهر تهران و جمع بندی پیشنهادهاي مدیران برای طرح در اجلاس معاونان دانشجویی فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، جلسه شورای مدیران را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، این جلسه  روز دوشنبه 28 خردادماه 97 از ساعت 14 با حضور دکتر حلب چی و مدیران و مسئولان واحدها برگزار شد.
دکتر حلب چی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه رحمت الهی و همچنین تبریک عید سعید فطر از مسئولان معاونت دانشجویی خواست با توجه به تعطیلی دوماهه دانشجویان نسبت به بازنگری و اصلاح فرآیندهای دانشجویی اقدام کنند و برای آغاز سال تحصیلی جدید آمادگی لازم در مجموعه معاونت دانشجویی در جهت ایجاد امکانات و تجهیزات رفاهی و فرهنگی جدید انجام شود.
عضو هیأت رئیسه دانشگاه، واگذاری تهیه ویژه نامه دانشجویان جدید(راه بی پایان) را توسط روابط عمومی معاونت به دانشجویان دانشکده های مختلف از کارهای خوب معاونت برشمرد و از مدیران خواست با این دانشجویان در تدوین ویژه نامه همکاری لازم را داشته باشند.
وی در بخش دیگری کارهای عمرانی و تجهیز خوابگاه های دانشجویی را از کارهای تابستانه مدیریت امور خوابگاه ها دانست و افزود: در جلسات شورای اسکان خواستیم با توجه به مشکلات مالی سال جاری با استفاده از ظرفیت خیرین و استفاده بهینه از منابع مالی موجود، خوابگاه هایی که نیاز بیشتری به تعمیرات و تجهیز امکانات رفاهی دارند در اولویت قرار داده شوند و در بازه یک و نیم ماهه نسبت به بازسازی و نوسازی خوابگاه های دانشجویی اقدامات لازم انجام و همچنین در بخش های دیگری نظیر مدیریت امور دانشجویی و تربیت بدنی نیز کارهای عمرانی خواهیم داشت که طبق زمانبندی صورت خواهد گرفت.
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه در خصوص زمینه های همکاری کنسرسیوم 5 دانشگاه شهر تهران گفت: با توجه به توافقات انجام شده میان پنج دانشگاه وزارت علوم و بهداشت، توانایی این را داریم که در حوزه دانشجویی فرهنگی در تشکیل جلسات مشترک پیشگام باشیم و مدیران باید نقطه نظرات، پیشنهادات و فعالیت های مشترکی که می توانیم با این دانشگاه ها انجام دهیم را بررسی و زمینه های همکاری را شناسایی کنند تا از ظرفیت ها و توانمندی های دانشگاه ها بهره مند شویم.
در ادامه مدیران نظرات خود را در خصوص جلسات مشترک با 5 دانشگاه شهر تهران و اجلاس معاونان دانشجویی فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور اظهار داشتند و دکتر حلب چی نیز آنها را جمع بندی کرد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد