کد خبر: ٧٧٨١٩/ ٠٩:٠٤ - شنبه ٢ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 820
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده بهداشت
برگزاری دومین نشست کمیته مشورتی دانشجویی توسعه آموزش دانشکده بهداشت
دومین نشست کمیته مشورتی دانشجویی توسعه آموزش دانشکده بهداشت با هدف برنامه ریزی و هم اندیشی در خصوص فعالیت های کمیته مشورتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، این نشست با حضور دکتر شکیبازاده معاون آموزشی دانشکده، دکتر پویان مدیر توسعه آموزش دانشکده، نماینده کمیته مشورتی توسعه آموزش و اعضای کمیته مشورتی دانشجویی برگزار شد.
 در ابتدا دکتر جعفری پویان، مدیر توسعه آموزش دانشکده ضمن خوش آمد گویی به اعضای کمیته مشورتی دانشجویی به تشریح اهداف توسعه آموزش و وظایف دفتر توسعه آموزش پرداخت .
در ادامه آقای رجبی نماینده کمیته مشورتی دانشجویی توسعه آموزش، اهم اقدامات انجام شده در این حوزه به منظور شکل گیری کمیته مشورتی دانشجویی توسعه آموزش، تشریح اهداف کمیته مشورتی دانشجویی توسعه آموزش، برنامه ها و اقدامات آتی کمیته مشورتی  را ارائه کرد.
خانم دکتر شکیبا زاده، با پر اهمیت شمردن مبحث آموزش، نکاتی را در خصوص برنامه های آموزشی و اولویت های این حوزه مطرح نمود. ایشان مطالبه گری دانشجویان در حوزه آموزش را یک اصل اساسی به منظور توسعه آموزش و تشکیل کمیته مشورتی دانشجویی را یک اقدام مثبت در دانشکده به منظور بهینه سازی این فرآیند بر شمرد و بهره مندی از ظرفیت تمامی دانشجویان، جشنواره شهید مطهری، پیاده سازی مبحث منتورینگ، شناسایی مشکلات و چالش های حوزه آموزش را از وظایف کمیته مشورتی دانشجویی دانست. در ادامه اعضای کمیته مشورتی دانشجویی هر یک به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص مباحث حوزه آموزش پرداختند.

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد