کد خبر: ٧٧٨٢٧/ ١٣:١٨ - شنبه ٢ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 806
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده مجازی, گروه خبری RSS
بازدید حوزه معاونت امور دانشگاهی مجتمع بیمارستانی امام خمینی از دانشکده مجازی
دکتر سیدرضا رئیس کرمی به همراهی اساتید حوزه معاونت امور دانشگاهی مجتمع بیمارستانی امام خمینی  از استودیوی تصویربرداری و اتاق آکوستیک واحد تولید محتوای الکترونیکی دانشکده مجازی بازدید كردند.

به گزارش روابط عمومي دانشكده مجازی، در راستای ایجاد تعامل بین دانشکده مجازی و حوزه معاونت امور دانشگاهی مجتمع بیمارستانی امام خمینی  و مجازي سازي فعالیت و کارگاه¬های این حوزه، دکتر سیدرضا رئیس کرمی معاون امور دانشگاهی به همراهی اساتید این حوزه روز چهارشنبه 30 خردادماه 97 از دانشکده مجازی بازدید کردند.
 
در ابتدای این دیدار، دکترکاویانی رییس دانشکده مجازی ضمن خوشامدگویی به مدعوین ابراز کرد: دانشکده مجازی زمینه کار و پتانسیل زیادی در راستای مجازی سازی فعالیت های آموزشی دانشگاه دارد. امیدواریم که این جلسه آغازگر مسیر همکاری‌های فی‌مابین در آینده نزدیک باشد سپس دکتر شعبانی به معرفی سامانه هایی که امکان استفاده از آنها به عنوان کارگاه مجازی دارد پرداخت.
در ادامه اساتید حوزه معاونت امور دانشگاهی مجتمع بیمارستانی امام خمینی ، ضمن بیان مختصری از اهداف آموزشی و برنامه های این حوزه در خصوص استفاده از امكانات و نرم افزارهاي دانشكده مجازي در راستای ارتقاء توانمندیهای اعضاء هیئت علمی و فراگیران و افزایش تعداد مخاطبان و اثربخشی آموزشی گفتگو و تبادل نظر کردند.
 
در پایان اساتید حوزه معاونت امور دانشگاهی مجتمع بیمارستانی امام خمینی از استودیوی تصویربرداری و اتاق های آکوستیک واحد تولید محتوای الکترونیکی دانشکده مجازی بازدید كردند و از نزدیک در جریان فرآيند تولید محتوای الکترونیکی و چگونگی ضبط صدا و فیلمبرداری قرار گرفتند.

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد