کد خبر: ٧٧٨٢٩/ ١٤:٣٧ - شنبه ٢ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 416
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان ضيائيان
برگزاری جلسه مدیریت اجرایی در مرکز آموزشی درمانی ضیائیان
دکتر زنده دل معاون آموزشی مرکز به توانمندی اعضای هیات علمی و مشارکت بیشتر فراگیران در آموزش به بیمار در سال 97 تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان، جلسه مدیریت اجرایی با حضور دکتر عفت پناه رئیس بیمارستان روز شنبه 2 تیرماه ۹۷ در سالن کنفرانس مرکز برگزار شد.
 در ابتدا این جلسه دکتر زنده دل معاونت آموزشی مرکز به بیان رئوس برنامه ها و اهداف برنامه عملیاتی واحد آموزش در سال ۹۷ پرداخت و اظهار داشت که در سال ۹۷ تأکید واحد آموزش توانمندی اعضای هیات علمی و مشارکت بیشتر فراگیران در آموزش به بیمار و همچنین اجرای روش های نوین آموزشی پزشکی برای فراگیران خواهد بود.
در ادامه با توجه به نتایج به دست آمده از نظرسنجی ها و راندهای مدیریتی بخش ها و ابراز رضایت از عملکرد تعدادی از پزشکان از سوی مراجعین و کارکنا؛ مصوب شد برای ایجاد انگیزه و قدردانی از زحمات این افراد این پزشکان مورد تشویق قرار گیرند.
در پایان این نشست یکی از دستیاران پزشکی خانواده به ارائه مقاله ای در خصوص اجرای طرحی مشابه با طرح تحول سلامت در کشور ترکیه پرداخت و در این خصوص مطالبی را ارائه کرد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد