کد خبر: ٧٧٨٤٤/ ١٠:١٩ - يکشنبه ٣ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 831
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
نشست مشترک روسای مراکز مشاوره دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه تهران به منظور ارائه خدمات تخصصی و مداخلات درمانی
نشست مشترک روسای مراکز مشاوره دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه تهران با هدف ارائه راهکارهای مناسب در جهت ارتقای خدمت رسانی تخصصی و مداخلات درامانی به موقع به دانشجویان در حیطه بهداشت و سلامت روان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، این نشست روز شنبه دوم تیرماه 97 از ساعت 12 تا 14 به میزبانی مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد و پیروی، رییس مرکز مشاوره دانشگاه تهران و دکتر رحیمی نژاد رئیس مرکز مشاوره دانشگاه و کارشناسان دو مرکز حضور داشتند.
در این گردهمایی به منظور ارتقای خدمات تخصصی و به موقع در حیطه بهداشت و سلامت روان دانشجویی و ارائه راهکارهای مناسب برای خدمت رسانی مناسبتر، راهکارهایی از سوی دو طرف مطرح و مقرر شد نقطه نظرات کارشناسی برای تصمیم گیری و تنظیم تفاهم نامه به معاونان دانشجویی 2 دانشگاه ارائه شود.
توضیح اینکه، نشست مدیران هم طراز دو دانشگاه در حوزه دانشجویی فرهنگی بر اساس تفاهم نامه منعقد شده مابین معاونان دانشجویی فرهنگی دو دانشگاه برای همکاری های مشترک برگزار می شود.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد