کد خبر: ٧٧٨٦٧/ ١١:٠٤ - دوشنبه ٤ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 794
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
حضور دانشجوی فیلم ساز دانشگاه در نهمین جشنواره مستقل فیلم کوتاه ایران
با رایزنی‌های دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی سیمرغ، پانزده فیلم برگزیده بخش دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در جشنواره سیمرغ، به نهمین جشنواره مستقل فیلم کوتاه ایران ISFA ، معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، جشن مستقل فیلم کوتاه، هر سال توسط انجمن صنفی فیلم‌ کوتاه ایران (ایسفا) برگزار شده و در آن آکادمی داوری ایسفا از میان فیلم‌های کوتاه تولید شده در یک سال منتهی به جشنواره، بهترین‌های فیلم‌ کوتاه ایران را انتخاب می‌کند.
از این بین فیلم کوتاه "اطبا و دود" ساخته محمد عنبری دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای نیز در نهمین جشن فیلم کوتاه ایران نمایش داده خواهد شد و در این جشن به رقابت خواهد پرداخت.
برای اولین بار با توافق صورت گرفته با دبیرخانه ایسفا، فیلم‌های برگزیده بخش دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی نهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ برای رقابت به جشنواره‌ی مذکور معرفی شدند.
توضیح اینکه، اختتامیه نهمین جشن مستقل فیلم کوتاه توسط انجمن فیلم کوتاه ایران (ایسفا) در شهریور ماه  سال جاری برگزار می‌شود.

خبر: حسین شیخ محمدی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد