کد خبر: ٧٧٨٧٣/ ١٢:٤٦ - دوشنبه ٤ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 445
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
حضور و فعالیت تیم های درمانی بسیج جامعه پزشکی و اساتید مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در راستای اجرای طرح شهید رهنمون در مناطق مختلف تهران
ده تیم از همکاران بسیجی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در اجرای این طرح فعالیت داشتند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، تیم‌های درمانی اعزامی از بسیج جامعه پزشکی و اساتید مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در راستای اجرای طرح شهید رهنمون در مناطق مختلف تهران حاضرشده و به فعالیت آموزشی سلامت و ویزیت رایگان پرداختند.
در همین راستا تیم شهید تندگویان با حضور و فعالیت دکتر رسولی پزشک تیم، فرحنازغنی پور سرپرست تیم و مشاور بهداشت بالینی و محیطی، گودرزی پرستار، فرشته امینی ماما، مینا مجتهدی مشاور روانشناسی، مریم نجفی منشی تیم، با حضور در منطقه ۱۷ تهران به ارائه خدمت به هشتاد شهروند تهرانی پرداختند. غربالگری فشار و قند خون مراجعه‌کنندگان، آموزش عادات ارتقای سلامتی، مشاوره روانشناسی و در بعضی موارد ارجاع به پزشک متخصص ازجمله اقدامات انجام‌شده توسط این تیم گزارش‌شده است.
توضیح اینکه ده تیم از همکاران بسیجی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در طی دو ماه گذشته با حضور در مناطق مختلف تهران به ارائه خدمت درمانی پرداخته‌اند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد