کد خبر: ٧٧٨٧٦/ ١٣:٢٦ - دوشنبه ٤ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 797
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان ری
آغاز برنامه‌های هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان ری
شبکه بهداشت ری هم‌زمان با آغاز هفته مبارزه با مواد مخدر، برنامه‌های متنوعی را در سطح شهرستان ری اجرا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، هفته مبارزه با مواد مخدر، از پنجم تیرماه آغاز می‌شود. هدف از نام‌گذاری این هفته، حساس کردن مردم نسبت به موضوع اعتیاد است. معضلی که می‌تواند خطرات و ضررهای جبران‌ناپذیری را به همراه داشته باشد.
سهیلا پناهی کارشناس مسئول واحد سلامت روان در این رابطه گفت: آشنایی با خطرات مواد مخدر و مشکلات آن، اولین گام برای مقابله با این معضل اجتماعی است، به همین دلیل در این هفته که به نام مبارزه با مواد مخدر نام‌گذاری شده است، برنامه‌های آموزشی گسترده‌ای را در دست اجرا دارد.
برپایی جلسات آموزشی در مراکز و پایگاه‌های بهداشتی، هماهنگی با سازمان‌های مختلف به‌منظور برگزاری جلسات آموزشی با کمک شبکه شهرری، آموزش به مددجویان ندامتگاه‌های شهرستان و برپایی جلسه در فرهنگسراها از مهم‌ترین برنامه‌های این هفته است.
پناهی آموزش به جوانان را مهم‌ترین برنامه شبکه در این هفته دانست و گفت: آشنایی جوانان و نوجوانان با خطرات مواد مخدر و محرک بسیار مهم است؛ زیرا نوجوانان به دلیل حس کنجکاوی و جوانان به خاطر روحیه ماجراجویی خود تمایل به استفاده از مواد مخدر رادارند و وظیفه ماست تا به آنان بیاموزیم که مصرف یک‌بار این مواد نیز می‌تواند فاجعه‌بار باشد.
خبر: شریفی
عکس: آرشیو

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد