کد خبر: ٧٧٨٨٠/ ١٤:١١ - دوشنبه ٤ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 815
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان ری
برپایی جلسه همفکری ارتقای خدمت‌رسانی در مناطق حاشیه‌ای در شهرستان ری
جلسه همفکری ارتقاء خدمت‌رسانی در مناطق حاشیه‌ای، باهدف بهبود شرایط بهداشتی و جلب همکاری بخش خصوصی در منطقه خاور شهر برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، جلسه هم‌اندیشی چگونگی ارتقاء خدمت‌رسانی در مناطق حاشیه‌ای در تاریخ شنبه دوم تیرماه در مرکز سلامت جامعه خاور شهر برگزار شد.
در این جلسه مهندس محمدرضا رنجبران معاون شبکه، دکتر میترا گودرزی سرپرست مرکز سلامت جامعه خاورشهر به همراه جمعی از مقامات و مسئولان منطقه خاور شهر و پزشکان بخش خصوصی حضور داشتند.
ابتدا مهندس رنجبران ضمن قدردانی از حضور مسئولان، گزارش مختصری از وضعیت بهداشتی کوره‌های محمودآباد ارائه کرد.
وی با اشاره به اهمیت ارتقاء سطح بهداشت مردم در مناطق حاشیه‌ای به‌خصوص کوره‌های محمود آبادگفت: ارائه خدمات بهداشتی در مناطق حاشیه‌ای به دلیل ساکن نبودن جمعیت آن بسیار سخت است ولی تأمین نیازهای بهداشتی آنان از مهم‌ترین وظایف همه سازمان‌هاست.
دکتر گودرزی با اشاره به خدمات ارائه‌شده گفت: در حال حاضر خدمات اولیه بهداشتی با همکاری کارکنان مرکز سلامت جامعه خاورشهر و خانه‌های بهداشت تحت پوشش انجام می‌شود.
در این جلسه مقرر شد با همکاری بخش خصوصی و سایر سازمان‌ها مانند شورای منطقه، خدمات بهداشتی و پزشکی در کوره‌های محمودآباد توسعه یابد.
همکاری آزمایشگاه‌های بخش خصوصی، همکاری مرکز سلامت جامعه با درمانگاه‌ها و مطب‌های خصوصی و حضور مستمر تیم بهداشتی از مهم‌ترین مصوبات این جلسه بود.
خبر: شریفی
عکس: حاج رضایی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد