کد خبر: ٧٧٨٨٨/ ٠٨:٢٥ - سه شنبه ٥ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 118
چاپ
ارسال به دوست
برگزاری جلسه‌ ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر
اولین جلسه‌ی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر در دانشگاه در سال 97 با حضور معاون اجتماعی فرهنگی برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه، جلسه ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر دانشگاه، با حضور اکثریت اعضا، روز یکشنبه 3 تیرماه 97 تشکیل ‌شد.
در این جلسه که با حضور معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه، دکتر عبدالرحمن رستمیان تشکیل شد، ابتدا دکتر باقرزاده، مدیر فرهنگی دانشگاه به بحث رسیدگی به مفاد برنامه عملیاتی وزارت بهداشت در خصوص اجرای آئین‌نامه امربه‌معروف و نهی از منکر پرداخت و حاضران نظرات خود را بیان کردند.
در ادامه مقرر شد، ستادهای فرهنگی متناظر ازجمله ستاد امربه‌معروف در دانشکده‌ها، همانند 8 ستاد فعال در معاونت اجتماعی فرهنگی (تحت نظر معاونت دانشجوئی، فرهنگی دانشکده‌ها و ریاست بیمارستان‌ها) فعال شوند. همچنین تمهیداتی ایجاد شود تا دانشجویان به‌سوی انجام فریضه امربه‌معروف هدایت شوند.
در جلسه مصوب شد تا برنامه‌های اجرائی این شورا همچون سال گذشته در قالب‌های برنامه‌های گوناگون نظیر طرح‌های ستاد صیانت از حقوق شهروندی، کمیته انطباق، (به‌عنوان‌مثال: پوشش بیماران) برنامه رفتار و پوشش حرفه‌ای کارکنان و دانشجویان، فعالیت‌های جهادی، کارگاه‌های اعضای هیئت‌علمی، آموزش ضمن خدمت کارکنان (توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، واحد امور زنان و معاونت اجتماعی فرهنگی) و برگزاری نمایشگاه‌های مد و لباس، پیگیری و اجرا شود.
خبرنگار: ایرجی

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد