کد خبر: ٧٧٨٩٢/ ٠٨:٣٤ - سه شنبه ٥ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 779
چاپ
ارسال به دوست
معاونت فرهنگی, گروه خبری RSS
برگزاری جلسه شورای تخصصی فرهنگی اجتماعی دانشگاه
دومین جلسه شورای تخصصی فرهنگی اجتماعی دانشگاه برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی، دومین جلسه شورای تخصصی اجتماعی فرهنگی دانشگاه روز سه شنبه 29 خرداد 97 با حضور اکثریت اعضا و دکتر پارساپور، مدیر روابط عمومی دانشگاه عضو مدعو این شورا برگزار شد.
در این جلسه برخی از موضوعات مهم فرهنگی دانشگاه مورد بحث و تبادل نظر  قرار گرفت.
در ابتدا ضمن تاکید و توصیه اعضا بر اینکه اردوهای جهادی تا حدامکان در مناطق محروم استان تهران انجام گیرد از نماینده بسیج دانشجویی درخواست شد برای مکان یابی و اولویت بندی برگزاری اردوهای جهادی جلسات مشترکی را با معاونت های بهداشت و درمان دانشگاه برگزار کند.
از دیگر مواردی در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت پیشنهاد مدیریت امور ایثارگران برای نام گذاری سالن ها و ابنیه دانشگاه به نام شهدای دفاع مقدس و شهدای دفاع از حریم ولایت بود که با توجه به اینکه این کار در کمیته مشاهیر دانشگاه انجام می گیرد مصوب شد موضوع به آن کمیته ارجاع شود.
حضور یک نماینده از معاونت اجتماعی فرهنگی به عنوان عضو در کمیته مشاهیر دانشگاه از دیگر مصوبات این شورا بود که مورد بررسی قرار گرفت.
در پایان دکتر پارساپور در مورد نحوه مدیریت روابط عمومی بر الصاق اطلاعیه در تابلوهای اعلانات و نصب بنرهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی در دانشگاه توضیحاتی را ارائه داد و حداکثر زمان پاسخگویی به این گونه درخواست ها را یک ساعت عنوان کرد.
خبرنگار: فصیحی
عکس: میری

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد