کد خبر: ٧٧٨٩٦/ ٠٩:١٩ - سه شنبه ٥ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 158
چاپ
ارسال به دوست
مدیرتربیت بدنی دانشگاه: رسالت واحد تربیت بدنی، سوق دادن دانشجویان به تفریحات سالم است
در راستای تحقق جلب مشارکت دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی در ورزش دانشگاه، برنامه های مدیریت تربیت بدنی دانشگاه در سال 97 تبیین شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، دکتر محمدحسین پورغریب مدیر تربیت بدنی، به تشریح برنامه های تربیت بدنی در راستای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی و استعدادیابی ورزشی دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی پرداخت و یکی از اهداف مهم ورزش در این مجموعه عظیم علمی را جذب دانشجویان برای فعالیت های ورزشی و ایجاد شور و نشاط در فضا و محیط دانشگاهی برشمرد.
وی برنامه های مدیریت تربیت بدنی را در راستای تحقق اهداف راهبردی و همگانی کردن ورزش برای دانشجویان دانست و گفت: بدون شک این اهداف از افزایش شادابی و انگیزه در روی آوردن به ورزش و تفریحات سالم و غنی سازی اوقات فراغت نشأت می گیرد.
دکتر پورغریب با بیان این که سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور تابستان سال جاری برگزار خواهد شد، خواستار اعلام آمادگی و شرکت حداکثری دانشجویان در این مسابقات شد و افزود: باتوجه به قرار گرفتن تیم دانشگاه علوم پزشکی تهران در بین تیم های برتر در سال های گذشته، امسال خواهان رسیدن دانشجویان به سکوی قهرمانی مسابقات هستیم.
برای دریافت برنامه عملیاتی مدیریت تربیت بدنی در سال 1397 در بخش دانشجویان، اینجا کلیک کنید.
برای دریافت برنامه عملیاتی مدیریت تربیت بدنی در سال 1397 در بخش کارکنان و اعضای هیات علمی، اینجا کلیک کنید.

خبر: فتحعلی زاده
عکس: حسین شیخ محمدی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • مدیریت تربیت بدنی
  • تقویم ورزشی دانشجویان در سال 97
  • تقویم ورزشی کارکنان در سال 97
  • دکتر پورغریب
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد