کد خبر: ٧٧٩٠٠/ ٠٩:٤١ - سه شنبه ٥ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 795
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
طی سه ماهه بهار؛ جابجایی دانشجویان در بیش از 3800 سرویس نیمراه توسط واحد ایاب و ذهاب دانشجویی
از نیمه فروردین ماه تا پایان خرداد 97 در 3804 نیمراه سرویس برقرار شده، بیش از 95 هزار سفر دانشجویی از خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی تهران به مراکز آموزشی، درمانی و بهداشتی دانشگاه صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، محمد سلطانی مسئول واحد ایاب و ذهاب دانشجویان در این باره گفت: در فصل بهار 3804 نیمراه سرویس برای ایاب و ذهاب دانشجویان در مسیرهای خوابگاه محل سکونت به مراکز مختلف دانشگاه برقرار شده که بیش از 95 هزار سفر انجام شده است.
وی همچنین با اشاره به آغاز فصل امتحانات اذعان داشت: در ابتدای تیر 1397 از تعداد سرویس های ایاب و ذهاب روزانه 10 نیمراه کاسته شده است و از اواخر ماه جاری تا شروع سال تحصیلی جدید به دلیل تعطیلات تابستانی فعالیت سرویس ها بطور کامل متوقف می شود
.
توضیح اینکه، مسئول واحد ایاب و ذهاب از دانشجویان افزود: به منظور رفاه حال دانشجویان همه سرویس ها باید سیستم سرمایش (کولر) داشته باشند و وی از دانشجویان خواست اگر احیاناً ماشینی سیستم خنک کننده نداشته باشد و یا روشن نکرده باشد، به این واحد گزارش دهند.

خبر: شیخ عبداله
عکس: دوستی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد