کد خبر: ٧٧٩٣١/ ١٤:١٠ - سه شنبه ٥ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 476
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
برگزاری پانزدهمین جلسه شورای مشترک معاونت امور دانشگاهی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و نمایندگان دانشکده‌های علوم پزشکی دانشگاه
این جلسه باهدف ارتقای وضعیت آموزشی- رفاهی فراگیران رشته‌های غیرپزشکی در این مرکزبا حضور نمایندگان دانشکده ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)،پانزدهمین جلسه شورای مشترک معاونت امور دانشگاهی مجتمع و نمایندگان دانشکده‌های علوم پزشکی دانشگاه، باهدف ارتقای وضعیت آموزشی- رفاهی فراگیران رشته‌های غیرپزشکی در این مرکز، دوشنبه 4 تیر 97 برگزار شد.
در این جلسه مصوب شد بسترهای لازم برای همراهی و شرکت دانشجویان کارورز غیرپزشکی در کنار گروه‌های پزشکی در برنامه‌های آموزشی بخش‌ها فراهم شود.
همچنین مقرر شد با هماهنگی و همکاری سرپرستاران، ناظمه های فنی و مسئولین آموزش دانشجویان، بند مربوط به اخلاق و تعهد حرفه‌ای در برگه‌های ارزیابی دانشجویان تکمیل شود و بیمارستان در ارزیابی این دسته دانشجویان نیز مشارکت کند.
در ادامه پس از بحث و تبادل‌نظر در خصوص فرایند معرفی و حضور دانشجویان در بخش‌ها، مقرر شد این مبحث در جلسه روسای بخش‌های مجتمع مطرح شود.
در پایان تصمیماتی در مورد چگونگی ثبت حضور مربیان دانشجویان در بیمارستان اتخاذ شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد