کد خبر: ٧٨٥٨٨/ ١١:٢١ - چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1085
چاپ
ارسال به دوست
معاونت آموزشی, گروه خبری RSS
مراسم تکریم و معارفه مدیران پیشین و جدید مرکز آموزش مهارتي‌-حرفه‌ای و دفتر آموزش مداوم دانشگاه برگزار شد
مراسم تکریم دکتر سید منصور گتمیری، مدیر پیشین دفتر آموزش مداوم و معارفه دکتر فاطمه سلیمانی به‌عنوان مدیر مرکز آموزش مهارتي‌-حرفه‌ای و دبیر دفتر آموزش مداوم دانشگاه روز شنبه 23 تیرماه 1397 در سالن شورای معاونت آموزشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، در این مراسم ابتدا دكتر سهراب‌پور، معاون آموزشی دانشگاه با برشمردن ویژگی مثبت دکتر گتمیری به‌عنوان یک استاد، تلاش‌هاي ایشان در دوره تصدي اين پست را خاطرنشان و از زحمات او براي راه‌اندازی مرکز آموزش مهارتي‌-حرفه‌ای دانشگاه قدراني کرد و يادآور شد اين مراسم به‌منظور يادآوري و قدرداني از تلاش‌هاي ايشان در ساليان خدمت در دانشگاه است و معاونت آموزشي از وجود ايشان همچنان بهره خواهد برد. 
در ادامه كارشناسان دفتر آموزش مداوم دانشگاه مراتب سپاس خود را از دوره كاري تحت مديريت صادقانه دکتر گتمیری كه دوره كاري پويا و پرثمر بود، به عمل آوردند و اظهار اميدواري کردند بتوانند در ادامه نيز خدمات شايسته‌اي به دانشگاه ارائه کند. 
دکتر گتمیری هم گزارشی از عملکرد دفتر آموزش مداوم دانشگاه ارائه کرد و گفت: دفتر آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی تهران با تعداد گسترده مشمولان آموزش مداوم بسیار فعال است و در سال های اخیر با بهره گیری از مجازی‌سازی فرایندها و کارشناسان بااخلاق این دفتر توانسته خدمات شایسته و در شان عنوان دانشگاه به‌عنوان نماد آموزش عالی کشور ارائه دهد.
سپس معاون آموزشی دانشگاه از سابقه آشنایی با دکتر سیلمانی و فعالیت های اجرایی او گفت و دکتر سليماني را به‌عنوان مدير جديد مرکز آموزش مهارتي‌-حرفه‌ای و دفتر آموزش مداوم معرفی کرد.
درنهایت دکتر سیلمانی از اعتماد معاونت آموزشي برای سپردن اين مسئوليت به ايشان تشكر و اظهار اميدواري کرد كه به ياري ساير همكاران بتواند مسير ایجادشده توسط دكتر گتميري را باقوت ادامه دهند و با استفاده از ظرفیت ایجادشده به‌واسطه راه‌اندازی مرکز آموزشی مهارت های حرفه‌ای دانشگاه وارد فاز جدیدی از آموزش مداوم شویم. 
در پایان این جلسه دکتر سهراب‌پور، هدیه و لوح تقدیری را به دکتر گتمیری اهدا و حکم انتصاب دکتر سلیمانی را تحویل داد. 
خبر: آزاده اشتیاقی

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد