کد خبر: ٧٨٦٦٦/ ٠٩:٣٨ - يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1208
چاپ
ارسال به دوست
معاونت آموزشی, گروه خبری RSS
مراسم تکریم دکتر محمود فرزان، نماینده سابق رئیس دانشگاه در شورای آموزشی برگزار شد
مراسم تکریم دکتر محمود فرزان، نماینده سابق رئیس دانشگاه در شورای آموزشی، در آخرین جلسه حضور وی در این شورا روز شنبه 30 تیرماه 1397 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي معاونت آموزشي، در اين نشست ابتدا دكتر سهراب پور، معاون آموزشي دانشگاه با برشمردن ويژگي‌هاي مثبت استاد فرزان گفت: شركت فعالانه، مؤثر و مستمر در جلسات شوراي آموزشي دانشگاه در طي سال­ها فعاليت ايشان به‌عنوان استاد دانشگاه بيانگر توجه و نگاه خردمندانه اساتيد گران‌قدر دانشگاه به‌ويژه دكتر فرزان به نقش و جايگاه والاي اين شورا در هدايت برنامه­ هاي كلان حوزه آموزش دانشگاه است.
دكتر فرزان در سخنان كوتاهي بابيان خاطراتي از گذشته، خدمت در دانشگاه را افتخاري بزرگ خواند.
در ادامه دكتر سهراب پور، از تلاش­ها و حضور خستگي‌ناپذير ايشان در جلسات شوراي آموزشي دانشگاه صميمانه قدرداني و به‌پاس اين همكاري بلندمدت و به‌رسم يادبود هديه و لوح تقدير اهدا كرد و در پايان عكسي به يادگار گرفته شد.
توضیح اینکه دكتر محمود فرزان استاد تمام بازنشسته گروه ارتوپدي (فوق تخصص جراحي دست)، بيش از يك دهه نماينده رئيس دانشگاه در شوراي آموزش دانشگاه بود.
خبر: آزاده اشتياقي

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/05/01 0:53
0
0
سلام، صبر بسیار بباید پدر پیر فلک را استاد فرزان، فروزنده روشنایی، صبوری، دانش،وقار، بزرگواری و تجربه در دانشگاه است. در ۱۲ سال که به عنوان معاون آموزشی،پژوهشی با ایشان در شورای دانشگاه همنشین بودم، پایداری بر اصول و حفظ اعتبار دانشگاه را از ایشان تلاش کردم که یاد بگیرم. ستاره ای درخشان از آسمان پرستاره دانشگاه چون جانمان و استادی بینظیر برای همگان هستند. خداوند بخشنده و مهربان سایه ایشان را بر میهن گسترده دارد. محمدرضا هادیان دانشکده توانبخشی
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد