کد خبر: ٧٨٧٠٣/ ١٣:٤٦ - دوشنبه ١ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1160
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده طب ایرانی, گروه خبری RSS
برگزاری یازدهمین جلسه شورای مرکز رشد فناوری طب و داروسازی سنتی و فرآورده های طبیعی
اولین نشست مشترک اعضای شورای مرکز رشد فناوری طب و داروسازی سنتی و فرآورده های طبیعی و شرکت های تابعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده طب ایرانی، یازدهمین جلسه شورای مرکز رشد فناوری طب و داروسازی سنتی و فرآورده های طبیعی که با حضور دکتر رضایی زاده رییس مرکز رشد و اعضای این شورا  روز یکشنبه 31 تیر 97 در ساختمان هروی دانشکده طب ایرانی برگزار شد، به نخستین نشست مشترک و عمومی اعضای شورای مرکز رشد با مدیران و نمایندگان شرکت های تابعه اختصاص یافت.
دکتر رضایی زاده رییس مرکز رشد، هدف از برگزاری این نشست را تعامل و گفتگوی دوطرفه و شنیده شدن دیدگاه ها و پیشنهادهای شرکتهای تابعه به منظور برنامه ریزی های مفیدتر و کارآمدتر عنوان کرد و پیرامون اقدامات انجام شده توضیحاتی ارائه کرد.
در ادامه رییس مرکز رشد، کاهش ریسک و هزینه راه اندازی، توسعه کسب و کارهای اساسی و مدیریت دانش و درنهایت به ثمر رسانیدن سرمایه گذاری شرکت های نوپا و تیم های کارآفرین را هدف غایی تأسیس مراکز رشد فناوری بیان کرد.
دکتر رضایی زاده سپس از چالش های موجود در مسیر طولانی و دشوار فناوری تا بازار سخن گفت و وظایف شورای مرکز رشد را در ایجاد حمایت های معطوف به توسعه، رشد و ارتقای واحدهای فناور برشمرد.
در ادامه مدیران و نمایندگان شرکتهای وابسته به مرکز رشد فناوری طب و داروسازی سنتی و فرآورده های طبیعی، پیرامون مشکلات و دغدغه های موجود به ویژه درمبحث ورود به عرصه تجارت و بازاریابی و مارکتینگ محصولات صحبت کردند و نظرها و پیشنهادهای خود را ارائه دادند. 
اعضای شورای مرکز رشد در ادامه نشست، ضمن پاسخگویی به پرسش های مطرح شده، به تفصیل پیرامون آسیب شناسی سیستم های تولید و پخش داروهای گیاهی و فرآورده های طبیعی، قوانین و آیین نامه های موجود، ضابطه ها و تصمیم های اتخاذ شده و راهکارهای پیشنهادی سخن گفتند و تجربیات خود را در اختیار فعالان جوان این عرصه گذاشتند. 

خبرنگار: خاطره فهیمی 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد