کد خبر: ٧٨٧١٠/ ١٤:٤٨ - دوشنبه ١ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1704
چاپ
ارسال به دوست
حوزه ریاست, گروه خبری RSS
نشست مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهردار منطقه 18 تهران
در پی اقدامات انجام شده در جهت پیگیری و تسریع احداث پردیس دوم دانشگاه، مهندس فیاض، شهردار منطقه 18 تهران و مدیران شهرداری اين منطقه با رئيس دانشگاه دیدار کردند.

گالري عکس
دکتر کريمي در ابتدای جلسه بر ضرورت ایجاد زیرساخت‌های موردنیاز، مطابق با استانداردهای لازم برای مأموریت های دانشگاه، تاکید و اظهار امیدواری کرد که با همکاری دانشگاه و شهرداری منطقه 18 شاهد آغاز عملیات اجرایی پردیس شماره 2 دانشگاه باشیم.
همچنین در این جلسه مهندس فیاض با اشاره به اهمیت این پروژه برای طرفین، ضرورت برنامه‌ریزی تسهیلات جانبی لازم مانند دسترسی‌ها، شبکه حمل و نقل و... را همزمان با پیگیری مقدمات اجرای پروژه ضروری دانست و تاکيد کرد درآمد ناشی از عوارض بایستی به همین منظور هزینه شود.
رئيس دانشگاه و شهردار منطقه 18 بر موضوع برنامه‌ریزی بلندمدت در فازهای بعدی و تغییر کاربری زمین‌های اطراف تاکید داشتند.
در ادامه دکتر بيگلر، معاون توسعه دانشگاه ساخت مگا هاسپیتال دروازه جنوبی تهران با هدف خدمت‌رسانی به مردم محروم حاشیه جنوبی شهر، کاهش بار ترافیکی ناشی از مراجعین درمانی شهرهای جنوبی به مرکز شهر، رفع مشکل تامین فضاهای آموزشی اعم از دانشکده، مراکز تحقیقاتی و مرکز رشد را از مزایای اصلی این طرح در توسعه دانشگاه برشمرد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/05/05 10:41
0
0
سلام، بصورت سیستماتیک اعتراضات دانشجویان دکترای تخصصی رشته های دانشکده توانبخشی را در مورد اعتراض به بزرگداشت روز ملی فیزیوتراپی توسط شخصی که مسیولیت فنی بخش را که بطور قانونی به فیزیوتراپیست تعلق دارد، را گرفته است، ناعادلانه سانسور میکنید.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد