کد خبر: ٧٨٧١٦/ ٠٩:١٤ - سه شنبه ٢ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 641
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان جنوب
برگزاری کارگاه آموزشی اختلالات سایکوتیک و مداخلات روان‌شناختی در مرکز بهداشت جنوب تهران
واحد سلامت روانی، اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد مرکز بهداشت جنوب تهران کارگاه آموزشی اختلالات سایکوتیک و مداخلات روان‌شناختی را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومي مركز بهداشت جنوب تهران، این کارگاه روز چهارشنبه 27 تیر 97 با موضوع اختلالات سایکوتیک و مداخلات روان‌شناختی فردی، خانوادگی و اجتماعی مورد نیاز برای این بیماران با حضور 32 تن از کارشناسان سلامت روان و رفتار مراکز خدمات جامع سلامت، 5 تن از روان شناسان مراکز مشاورۀ بیماری‌های رفتاری و 1 تن از روان‌شناس مرکز مشاورۀ ویژۀ زنان در مرکز در ساختمان آزمایشگاه مرکز تحقیقات دانشگاه برگزار شد.
در این کارگاه دکتر مرجان پشت مشهدی، دکترای روان‌شناسی بالینی و عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی مطالبی را بیان کرد
در این جلسه مطالبی در خصوص تهیه شرح‌حال بالینی، ملاک‌های تشخیصی، تشخیص‌های افتراقی، سیر و پیش‌آگهی، مروری بر درمان‌های دارویی و غیر دارویی این بیماران، مداخلات روان‌شناختی، سایکواجوکیشن فرد و خانواده، مداخلات اجتماعی و حمایتی موردنیاز بیماران سایکوتیک مطالبی بیان شد.
 در پایان این جلسه نیز با توجه به اولویت برنامۀ پیشگیری از رفتارهای خودکشی، آزمون کتبی از بسته¬های مداخلات مختصر در خودکشی و مدیریت بحران خودکشی جهت کارشناسان سلامت روان مراکز برگزار شد.
خبرنگار: نگار دیوبندی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد