کد خبر: ٧٨٧١٧/ ٠٩:١٤ - سه شنبه ٢ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 708
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
برگزاری سومین جلسه شورای فرهنگی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در سال 97
در این جلسه دکتر رئیس کرمی معاون امور دانشگاهی خواستار گسترش فعالیت های فرهنگی با محوریت مسجد المهدی (عج) مجتمع و افزایش فعالیتهای آموزشی،گروهی و فرهنگی برای کارکنان شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، سومین جلسه شورای فرهنگی مجتمع در سال 97 با حضور اعضای شورا، دوشنبه 1 مرداد برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر رئیس کرمی معاون امور دانشگاهی با اشاره به ارتقای اقدامات فرهنگی شورا در ماه رمضان امسال، استمرار این امر را در گرو برنامه ریزی به موقع دانست.
وی خواستار گسترش فعالیت‌های فرهنگی با محوریت مسجد المهدی (عج) مجتمع و افزایش فعالیت‌های آموزشی، گروهی و فرهنگی برای کارکنان شد.
سپس دکتر قادری سرپرست روابط عمومی گزارش فعالیت‌های فرهنگی مجتمع اجراشده در ماه مبارک رمضان 1397 را ارائه کرد و حاضرین نظرات خود را درباره ویژه‌برنامه‌ها و فعالیت‌های مذکور بیان کردند.
در ادامه رضازاده مسئول تالار امام، به ارائه گزارشی از فعالیت فرهنگی سه‌ماهه نخست مجتمع پرداخت.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین ملک محمدی رئیس مرکز فرهنگی قران و عترت نیز به برنامه‌های فرهنگی در دست اقدام این مرکز ازجمله آغاز برگزاری دوره‌های اخلاق پرستاری ویژه پرستاران، اجرای برنامه طبیب دوار و برنامه‌ریزی برای برگزاری جلسات با حضور کارشناسان و صاحب‌نظران مطرح کشوری درزمینهٔ اخلاق و سبک زندگی اشاره کرد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد