کد خبر: ٧٨٧٢٠/ ٠٩:٥٧ - سه شنبه ٢ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 816
چاپ
ارسال به دوست
معاونت درمان
برگزاری جلسه کمیته توسعه و ساماندهی کلینیک های ویژه در معاونت درمان
جلسه کمیته توسعه و ساماندهی کلینیک های ویژه با موضوع بازنگری آیین نامه اجرایی کلینیک های مستقل در معاونت درمان دانشگاه برگزار شد.

گالری عکس

این جلسه روز یکشنبه 31 تیر 97 با حضور مدیر درمان، مشاور معاون درمان و سایر اعضا در معاونت درمان دانشگاه برگزار شد.
دکتر چراغزاده دبیر کمیته توسعه و ساماندهی کلینیک های ویژه هدف از برگزاری این جلسه را بازنگری آیین نامه اجرایی اداره مستقل کلینیک های بیمارستانی عنوان کرد و گفت: این جلسه به منظور،همفکری برای رفع اشکالات موجود در اداره کلینیک های ویژه فعلی که به صورت وابسته به بیمارستان ها اداره می شوند و ارائه راهکارهای مناسب در چگونگی نوبت دهی و استفاده از همکاری پزشکان در این حوزه و همچنین ارائه پیشنهادات قابل اجرا در رفع ابهامات موجود در آیین نامه جدید وزارت متبوع برگزار شده است.
دکتر شباب مدیر درمان گفت: باید به این سمت حرکت کنیم که مدیریت مالی و اداری کلینیک های ویژه از بیمارستان ها مستقل شود. در این راستا، تشکیل جلسات منظم کمیته توسعه و ساماندهی کلینیک های ویژه در این معاونت و استفاده از نظرات اعضا برای نیل به یک دستورالعمل قابل اجرا در مراکز تحت پوشش دانشگاه است. لذا، جمع بندی حاصله از هم اندیشی اعضای این کمیته به معاون محترم درمان اعلام و سپس به هیئت رئیسه دانشگاه جهت تصویب نهایی ارسال می شود.
وی ایجاد انگیزه بیشتر در پزشکان برای حضور در این کلینیک ها، احساس مسئولیت پذیری در کارکنان و افزایش رضایتمندی عمومی را از مزایای اداره مستقل کلینیک ها عنوان کرد.
دکترسعید پور مشاور معاون درمان نیز در این نشست گفت: در این جلسه با دو موضوع مهم: بحث ساماندهی وضعیت موجود و تدوین دستورالعمل اجرایی کلینیک ویژه مستقل مواجهیم. طبیعتا دستیابی به یک دستورالعمل مناسب در هدایت کلینیک های ویژه فعلی به سمت مستقل شدن کمک کننده است. وی همچنین تاکید کرد: بر اساس دستورالعمل جدید وزارتی، هدف استفاده از همان ظرفیت های موجود با ایجاد تغییراتی در سبک مدیریت کلینیک های ویژه است تا بتوانیم هزینه ها را بهتر مدیریت کنیم.

عکس و خبر: باهو


انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد