کد خبر: ٧٨٧٤٥/ ٠٨:١١ - چهارشنبه ٣ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 868
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
آغاز عملیات تعمیر و بازسازی ساختمان های خوابگاهی در تابستان
دکتر رضایی مدير امور خوابگاه های دانشجویی از بازسازی و تعمیرات ساختمان های بوستان 5 پسران و گلستان های 1 و 2 دختران واقع در مجتمع کوی علوم پزشکی تهران و خوابگاه پسرانه سمیه، در تابستان 97 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، با توجه به تعطیلات تابستانی دانشگاه ها، مدیریت امور خوابگاه ها در راستای ماموریت های سازمانی و با تلاش شبانه روزی سعی در فراهم کردن محیطی امن و آرام برای اسکان دانشجویان دارد.
دکتر رضایی در خصوص برنامه هاي عمراني در تابستان گفت: بيشتر خوابگاه های دانشگاه، خوابگاه هایی فرسوده و با قدمت بالا هستند و اکنون به مرحله ای رسيده كه بازسازی و نوسازی آنها، برای ارتقای امنیت و ارائه ی خدمات رفاهی مناسبتر به دانشجویان، الزامی است.
مدیر امور خوابگاه ها با اشاره به ضرورت ارتقا و نوسازی ساختمان‌های خوابگاهی دانشگاه تصریح کرد: ایام تابستان فرصت مناسبی است تا بتوانیم خوابگاه هایی که نیاز به تعمیرات اساسی دارند را برای سال تحصیلی جدید آماده کنیم و وضعیت رفاهی خوابگاه‌ها را به گونه‌ای افزایش دهیم که در طول سال تحصیلی، دانشجویان از امکانات و تسهیلات خوابگاهی با کیفیت بالا بهره مند شوند.
وی در ادامه تاکید کرد: باید مراحل بازسازی و تعمیرات قبل از شروع سال تحصیلی جدید به اتمام برسد و خوابگاه‌ها برای پذیرش دانشجویان ورودی های قدیم و جدید به موقع آماده شود.
در پایان دکتر رضایی ضمن عذرخواهی از دانشجویان خوابگاهی به جهت مشکلات بوجود آمده در اجرای فعالیت های عمرانی، پیشاپیش از صبر و بردباری ساکنان خوابگاه ها که مدیریت امور خوابگاه ها را در اجرای هر چه بهتر این پروژه ها یاری می کنند، سپاسگزاری کرد.


خبر: وجه اله دوستی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد