کد خبر: ٧٨٧٤٨/ ٠٨:٤٨ - چهارشنبه ٣ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 590
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا
رئیس بیمارستان سینا با گروه جراحی فک و صورت این مرکز تشکیل جلسه داد
راه اندازی مرکز تحقیقات جراحی فک و صورت بیمارستان سینا در آینده نزدیک از موضوعات مطرح شده در این جلسه بود

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، نشست دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا با گروه جراحی فک و صورت این مرکز با حضور مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس بیمارستان، یکشنبه، 31 تیرماه سال 97 در سالن شورای ریاست برگزار شد.
دکتر طالب پور، ضمن بیان خیر مقدم به حاضران جلسه، گفت: دفتر ریاست بیمارستان از نظرت و ایده های همه استادان در رشته های مختلف استقبال می کند و هدف از این نشست ها جمع آوری مشکلات و نقایص و ارزیابی آنها می باشد.
دکتر حسین حیدر، رئیس بخش جراحی فک و صورت بیمارستان، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه به بیان تاریخچه و سابقه این رشته پرداخت و بیمارستان سینا را خانه جراحان فک و صورت خواند و از عملکرد مثبت این مرکز ابراز رضایت کرد و اظهار داشت: خوشبختانه در حال حاضر مرکز اصلی جراحی فک و صورت دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان سینا است.
وی همچنین پیشنهاد ایجاد مرکز ترومای فک و صورت شهر تهران در بیمارستان سینا را مطرح کرد و بیان داشت: این توانایی در این گروه وجود دارد که قسمت اعظم تروماهای فک و صورت شهر را با کیفیتی مطلوب پوشش دهد و مخاطرات بعدی این نوع جراحات را در مصدومان به میزان حداقل ممکن رساند.
وی در ادامه خواستار راه اندازی کلینیک ویژه برای پزشکان جراحی فک و صورت شد و تصریح کرد: با توجه به این موضوع که برخی از اعمال جراحی این رشته به عنوان عمل زیبایی محسوب می شود و تحت پوشش خدمات بیمه ای قرار نمی گیرد راه اندازی این کلینیک می تواند سبب ایجاد انگیزه در پزشکان و  ارائه خدمات مطلوب تر شود.
دکتر مهرنوش مومنی، متخصص جراحی فک و صورت بیمارستان، با تشریح نحوه بستری بیماران سرپایی، خواستار مساعدت در تسهیل و تصحیح اختصاص تخت های بخش جراحی فک و صورت به این بیماران شد.
دکتر امیر جلال عباسی، متخصص جراحی فک و صورت این مرکز، ضمن تشکر از برگزاری جلسه از مهندس مخبر و استاد حیدر به خاطر مساعدت هایی که با این گروه داشتند قدردانی کرد و ایجاد انگیزه در پزشکان را عامل ارتقاء سیستم دانشگاه علوم پزشکی تهران دانست و بر شفاف سازی مشکلات و همفکری برای رفع آنها تاکید کرد.
دکتر منصورخراسانی، متخصص جراحی فک و صورت بیمارستان، موفقیت تک تک گروه ها را موفقیت کل بیمارستان سینا دانست و بیان داشت:  لازمه این موفقیت، شناخت صحیح و منطقی قابلیت ها و ظرفیت های سرویس های پزشکی می باشد زیرا در این صورت نیاز بیمارستان تامین و توقعات ما نیز برآورده می شود.
وی تصریح کرد: شناخت گستره بسیاری از فعالیت ها و اعمال گروه جراحی فک و صورت مهجور مانده است و آشنایی با این توانایی ها سبب پاسخگویی به مطالبات این گروه خواهد شد.
وی در ادامه افزود: تمامی امکانات، تجهیزات و بازسازی واحدهای مربوط به این رشته داوطلبانه و خارج از چارچوب سیستم دانشگاهی انجام پذیرفته است.
دکتر علیرضا پرهیز، متخصص جراحی فک و صورت بیمارستان، درخواست تامین دستگاه نویگیشن برای اتاق های عمل را عنوان کرد و خریداری این دستگاه را به منفعت بیماران و همچنین مثمر ثمر برای انجام فعالیت های تحقیقاتی دانست و آمادگی گروه جراحی فک و صورت برای سرویس دهی به بیش از 5 برابر موارد ترومای موجود را اعلام کرد.
ایشان در ادامه پیشنهاد، عضویت این سرویس پزشکی در مرکز تحقیقات ترومای بیمارستان را مطرح و ابراز امیدواری کرد که با تلاش های اعضاء گروه، مرکز تحقیقات جراحی فک و صورت در بیمارستان سینا به زودی راه اندازی خواهد شد.
دکتر  امیر علی بدری، متخصص جراحی فک و صورت بیمارستان، ضمن بیان لزوم جذب بیماران اتباع خارجی، بر گسترش گردشگری سلامت در بیمارستان تاکید کرد و همچنین در مورد نحوه پذیرش بیماران بی بضاعت به بیان نکاتی پرداخت.

خبر و عکس: رضا آسیابی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد