کد خبر: ٧٨٧٥٢/ ٠٩:٠٩ - چهارشنبه ٣ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 563
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا
نشست رئیس بیمارستان سینا با گروه پاتولوژی این مرکز برگزار شد
در این جلسه به بیان راهکار هایی برای بهینه سازی بخش پاتولوژی و آزمایشگاه این مرکز پرداخته شد.


به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، نشست دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا با گروه پاتولوژی این مرکز با حضور مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس بیمارستان، یکشنبه 31 تیرماه سال 97 در دفتر ریاست این مرکز برگزار شد.
دکتر هدیه مرادی تبریز، رئیس بخش پاتولوژی و آزمایشگاه بیمارستان، در ابتدا با تشریح گزارشی از فعالیت های این بخش، عنوان داشت: خوشبختانه از سال گذشته انجام تست ایمونوفلورسانس در این بیمارستان راه اندازی شد و راه اندازی تست IHC برای ارائه خدمات مطلوب تر درمانی در آزمایشگاه این مرکز مثمر ثمر خواهد بود.  
ایشان در ادامه با اشاره به استهلاک دستگاه فروزن این بخش، تامین این دستگاه را برای بیمارستان ضروری دانست و جذب هیئت علمی برای این گروه را حائز اهمیت خواند.
دکتر سید علی احمدی، متخصص پاتولوژی این مرکز، ضمن قدردانی از زحمات دکتر کوثری، رئیس پیشین بخش آزمایشگاه و پاتولوژی بیمارستان، بیان داشت: آزمایشگاه و پاتولوژی این مرکز، قابلیت افزایش تست های بیشتر را دارد و فضای لازم برای انجام تست های مولکولی - ژنتیک - پایه ریزی شده و وجود دارد.
وی در ادامه خواستار فراهم آمدن شرایط مطلوب تر برای پذیرش بیماران سرپایی شد و با اشاره به فضای فیزیکی آزمایشگاه به طرح انتقال این بخش به ساختمان شماره 5 پرداخت.

خبر و عکس: رضا آسیابیانتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد