کد خبر: ٧٨٧٥٣/ ٠٩:١٢ - چهارشنبه ٣ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 529
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا
رئیس بیمارستان سینا با گروه قلب این مرکز تشکیل جلسه داد
دکتر طالب پور در این جلسه پای صحبت های استادان قلب این مرکز نشست.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، نشست دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا با گروه قلب این مرکز دوشنبه 1 مرداد ماه سال 97 با حضور مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس بیمارستان در سالن شورای ریاست برگزار شد.
دکتر طالب پور، ضمن بیان قدردانی از حضور استادان در این جلسه، هدف این نشست ها را آشنایی با نظرات واقعگرایانه و عملیاتی استادان مطرح کرد و بیان داشت: بسیاری از ایده های اعضاء هیئت علمی می تواند در پیشبرد اهداف و ارتقاء بیمارستان کمک کننده باشد.
دکتر عباس سلیمانی، رئیس بخش قلب بیمارستان سینا، بر بهینه سازی ساختار نوبت دهی درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان سینا تاکید کرد و بیان داشت: حضور یک منشی در هر یک از اتاق های درمانگاه برای انجام پذیرش و نوبت دهی سبب رضایتمندی بیماران و ارتقاء خدمات درمانی قابل ارائه می شود و با توجه به اینکه اکثر بیماران گروه قلب در دوره های مشخصی زمانی، نیازمند ویزیت مجدد می باشند، نیاز به سیستم نوبت دهی که در زمان معین، وقت ویزیت این بیماران را تمدید کند محسوس است.
ایشان در ادامه یکی از اولویت های این سرویس پزشکی را راه اندازی بخش قلب دانست و همچنین خواستار تامین دستگاه های اکو برای بخش های اورژانس و کت لب  شد.
دکتر سادات ناصری، متخصص قلب و عروق این مرکز، خواستار سرویس دستگاه اکومری و ارتقاء فضای فیزیکی واحد اکو بخش CCU شد. ایشان همچنین نیاز به دستگاه اکو پورتابل برای بیمارانی که قابل جابه جایی نیستند را مطرح کرد.
دکتر هاله اشرف، متخصص قلب و عروق بیمارستان، با تشریح فعالیت های آموزشی گروه قلب بیمارستان، خواهان مساعدت در زمینه تامین امکانات کمک آموزشی کلاس درس بخش CCU شد و همچنین به بیان نکاتی در خصوص اصلاح نحوه پذیرش بیماران نوبت عصر درمانگاه تخصصی پرداخت.
دکتر شاهرخ کربلایی صالح، فوق تخصص قلب و عروق بیمارستان، نکاتی در خصوص گسترش بخش جراحی قلب این مرکز را مطرح کرد.

خبر و عکس: رضا آسیابی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد