کد خبر: ٧٨٧٥٩/ ١٠:٤٠ - چهارشنبه ٣ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 888
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان ری
برگزاری جلسه‌های آموزشی ازدواج موفق برای جوانان شهرستان ری
به همت بهورزان خانه بهداشت ده خیر، جلسه‌های آموزشی ازدواج موفق برای جوانان روستا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، به همت جواد علی‌اکبر بهورز خانه بهداشت ده خیر، پنج جلسه آموزشی با موضوع مهارت‌های زندگی و ازدواج موفق برای جوانان روستا برگزار شد.
در این جلسه‌ها ضمن دعوت از خانواده‌ها و جوانان بالای هجده سال، مباحث مختلف ازجمله مهارت‌های زندگی، نحوه ارتباط زوجین، چگونگی انتخاب فرد مناسب برای ازدواج و شیوه‌های آشنایی جوانان و خانواده‌ها آموزش داده شد.
علی‌اکبر در این رابطه گفت: آشنایی بامهارت های زندگی و ارتباط مؤثر لازمه یک ازدواج وزندگی سالم و موفق است و ما به‌عنوان متولیان بهداشت روستا موظف هستیم این آموزش‌ها را به جوانان ارائه دهیم. به همین دلیل با آموزش‌وپرورش منطقه هماهنگی‌های لازم انجام شد و با حضور یک روانشناس پنج جلسه آموزشی برای جوانان بالای هجده سال روستا و خانواده‌های آنان برگزار کردیم.
علی‌اکبر ضمن قدردانی از همکاری آموزش‌وپرورش و مسئولین روستا، ابراز امیدواری کرد با توسعه چنین فعالیت‌هایی شاهد ازدواج‌های پایدار و خانواده‌های شاد و موفق باشیم.
خبر: شریفی
عکس: علی اکبر

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد