کد خبر: ٧٨٧٦٠/ ١٠:٤٣ - چهارشنبه ٣ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 756
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان ری, گروه خبری RSS
باهدف توسعه سلامت پایدار
مجمع سلامت شهرستان ری تشکیل جلسه داد
مجمع سلامت شهرستان ری با حضور مقامات دانشگاهی و مسئولین شهرستان ری و باهدف برنامه‌ریزی جهت توسعه سلامت جامعه و جلب همکاری عمومی تشکیل جلسه داد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، مجمع سلامت شهرستان ری با حضور مسئولین شهرستانی و دانشگاه در تاریخ دوشنبه 1 مرداد 97 تشکیل جلسه داد.
در این نشست دکتر دلاوری معاون بهداشتی، دکتر رستمیان معاون اجتماعی دانشگاه، هدایت الله جمالی پور فرماندار شهرستان ری، دکتر فاطمه تاجیک مدیر شبکه شهرری و جمعی از مسئولین شهرستان حضور داشتند.
هدایت الله جمالی پور فرماندار شهرستان ری ضمن خیرمقدم به حاضران، شهرستان ری را دارای ظرفیت‌های زیادی جهت همکاری برای توسعه بهداشت دانست و ابراز امیدواری کرد با همکاری نزدیک سازمان‌های دولتی و خصوصی و مردم شاهد استقرار سلامت پایدار برای همه باشیم.
دکتر تاجیک مدیر شبکه شهرری نیز با ارائه گزارشی از شاخص‌های بهداشتی شهرستان، از بهبود این شاخص‌ها خبر داد و ابراز امیدواری کرد با توسعه همکاری بخش خصوصی و دولتی و جلب همکاری مردم شاهد بهبود سلامت مردم باشیم.
در این مجمع دکتر دلاوری معاون بهداشت و دکتر رستمیان معاون اجتماعی دانشگاه نیز در خصوص لزوم همکاری هرچه بیشتر بخش‌های مختلف به‌منظور توسعه سلامت صحبت کردند.
دکتر رستمیان با اشاره به تشکیل مجمع سلامت در سطح کشور، برپایی چنین نشست‌هایی را برای برنامه‌ریزی و آشنایی هرچه بیشتر با نیازهای بخش بهداشت و لزوم همکاری همه بخش‌های مختلف جامعه ضروری دانست.
در پایان از فعالان عرصه بهداشت و سلامت شهرستان ری قدردانی شد.
در حاشیه این مجمع نمایشگاهی از بهسازی و نوسازی‌های انجام‌شده در مراکز و پایگاه‌های بهداشتی شهرستان برگزار شد.
خبر: شریفی
عکس: حاج رضایی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد