کد خبر: ٧٨٧٨٥/ ١٤:٢٧ - چهارشنبه ٣ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 594
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان ضيائيان
عطر خوش حرم رضوی در مرکز آموزشی درمانی ضیائیان پیچید
خادمان امام رضا (ع) در سالروز میلاد امام مهربانی ها حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) از بیماران بستری در مرکز آموزشی درمانی ضیائیان عیادت کردند.

 به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان، خادمین بارگاه ملکوتی حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) که حامل پرچم مقدس بارگاه ملکوتی آن امام همام بودند؛ با همراهی مسئولان و کارکنان مرکز روز چهارشنبه 3 مرداد ماه 97 با حضور در بیمارستان، از بیماران بستری در بخش های مختلف مرکز عیادت کردند.
حضور خادمان حرم امام رضا (ع) عطر دل انگیز معنویت، رایحه خوش حرم مطهر را در بخش های بستری بیمارستان جاری کرد و منجر به تلطیف روح بیماران ،همراهان و کارکنان شد.
خادمان درحالی‌که نوای رضا رضا جان را زمزمه می‌کردند، با عیادت از بیماران بستری ‌و اهدای بسته‌های متبرک بارگاه منور رضوی، از خداوند متعال شفای عاجل و تندرستی آنها را خواستار شدند.
توضیح اینکه بعد از عیادت خادمان از بیماران، در نشستی که در سالن کنفرانس انجام شد؛ خادمین آن امام رئوف به رسم یادبود تابلو متبرک و ارزشمند صلوات معروف امام رضا را به دکتر عفت پناه رئیس بیمارستان اهدا کردند.
خبر و عکس: مهدی صدفی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد