کد خبر: ٧٨٧٨٩/ ٠٩:٥٩ - پنج شنبه ٤ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 666
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان شریعتی
اعضای گروه مدیریت اجرایی بیمارستان شریعتی از بخش زنان این بیمارستان بازدید کردند
گروه مدیریت اجرایی بیمارستان شریعتی و اعضای هیئت‌علمی بخش زنان این بیمارستان درباره مسائل جاری و ارتقای خدمات گفت‌وگو و تصمیم‌گیری کردند.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، اعضای گروه مدیریت اجرایی بیمارستان شریعتی سه‌شنبه دوم مرداد 97 از بخش زنان، نازایی، اتاق عمل و LDR جدید این بیمارستان بازدید کردند. در این بازدید دکتر مهر پوررییس و دکتر رحمانی مدیر بیمارستان شریعتی به همراه دیگر اعضای گروه مدیریت اجرایی بیمارستان و همچنین دکتر اشرف آل یاسین رئیس بخش زنان و زایمان بیمارستان شریعتی و دیگر اعضای هیئت‌علمی این بخش حضور داشتند.
 اعضای گروه ابتدا از پیشرفت ساخت LDR جدید بیمارستان، روند پذیرش بیماران در بخش نازایی و اورژانس زنان و فضا و امکانات بخش بازدید کردند. در ادامه و در نشستی که در این بخش برگزار شد، گزارشی از دفتر بهبود کیفیت بیمارستان ارائه شد. در این جلسه اعضا مواردی ازجمله میزان رعایت استانداردهای اعتباربخشی، حریم خصوصی، آموزش به بیماران، ایمنی بیمار، کنترل عفونت، فرایندهای پرستاری، تفکیک پسماند و درخواست دارو و تجهیزات را بررسی و درباره ارتقا استاندارد‌ها تبادل‌نظر و برنامه‌ریزی کردند.
خبر: معصومی فرد
عکس: ولی الهی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد