کد خبر: ٧٨٨٠٠/ ٠٨:١٢ - شنبه ٦ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 596
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
جلسه قدردانی از زحمات کارکنان دفتر فنی و تأسیسات مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
دکتر صادق نیت رئیس مجتمع خواستار نظارت مجدانه همکاران تأسیسات بر شاخص‌های فنی و تجهیزاتی پروژه‌های پیمانکاری مجتمع شد و رسیدگی جدی‌تر به وضعیت آسانسورها و سیستم سرمایشی- گرمایشی را در اولویت کاری دفتر فنی دانست.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، جلسه قدردانی از زحمات کارکنان دفتر فنی و تأسیسات مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با حضور دکتر صادق نیت رئیس مجتمع، مهندس قدیم خانی سرپرست دفتر فنی و تأسیسات و جمعی از کارکنان آن حوزه، سه‌شنبه 2 مرداد 97 برگزار شد.
در این مراسم دکتر صادق نیت ضمن اشاره به فرسودگی زیرساخت‌ها و قدیمی بودن این مرکز، کار در حوزه پشتیبانی فنی این مجموعه را سخت و حساس دانست که در پشت‌صحنه خدمات آموزشی و درمانی در حال اجرا است.
وی با اشاره به دولتی بودن مجتمع که باعث مراجعه یا ارجاع هم‌وطنان زیادی از طیف‌های مختلف مالی به این مرکز می‌شود، از همکاری مستمر و تلاش بی‌وقفه کارکنان دفتر فنی و تأسیسات قدردانی کرد.
 وی افزود: نظر به توجه ویژه دکتر هاشمی وزیر بهداشت و پیگیری دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت مقررشده است که امسال حمایت بیشتری برای تأمین بودجه لازم برای ارتقای زیرساخت‌های بیمارستان‌های دولتی ازجمله مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) شود.
در ادامه دکتر صادق نیت خواستار نظارت مجدانه همکاران تأسیسات بر شاخص‌های فنی و تجهیزاتی پروژه‌های پیمانکاری مجتمع شد و رسیدگی جدی‌تر به وضعیت آسانسورها و سیستم سرمایشی- گرمایشی را در اولویت کاری دفتر فنی دانست.
سپس همکاران دفتر فنی و تأسیسات، به بیان نظرات و چالش‌های فعالیت خود پرداختند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد