کد خبر: ٧٩٣٧٢/ ٠٩:٤٦ - يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2619
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
انعقاد قرارداد ساخت خوابگاه بوستان 6 مجتمع کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران با مجمع خیرین سلامت استان تهران
به منظور تامین رفاه دانشجویان متاهل، قرارداد ساخت خوابگاه بوستان (6) مجتمع کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران با مشارکت مجمع خیرین سلامت استان تهران کلید خورد
قرارداد ساخت خوابگاه بوستان (6) بین دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران به نمایندگی دکتر محمود بیگلر، معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه و مجمع خیرین سلامت استان تهران به نمایندگی مسعود توانا منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت امور مالی دانشگاه؛ در ابتدا جلسه انعقاد این قرارداد دکتر فرزین حلب چی معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران گزارشی از نمونه های درخواست دانشجویان نیازمند و عکس هایی از خوابگاه متاهلان دانشجویان ارائه داد و گفت: در شورای اسکان دانشجویان متاهل خیلی درخواست داریم اما با توجه به امکانات موجود متاسفانه در اغلب موارد برای این گونه افراد جواب منفی داریم چرا که نمی توانیم سرویس مناسب ارائه دهیم.
وی در ادامه به نمونه ای از خوابگاه های ساخته شده توسط خیرین در مجتمع کوی دانشگاه اشاره کرد و یادآور شد: با کمک مدیریت امور مالی دانشگاه، فرآیندی در معاونت دانشجویی شروع کردیم تا در زمینه کمک های خیرین بازنگری و به این امر مهم نگاه ویژه شود.
پس از آن مسعود توانا مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان تهران؛ اظهار داشت: در این مجمع یک سنت حسنه در حال شکل گیری است و تلاش داریم فضای مناسبی را برای استراحت دانشجویان متاهل فراهیم کنیم.
وی در ادامه افزود: خوشبختانه در معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی تهران ارزش این کار قابل ستایش است و همکاران با علاقه و پشتکار این کار را دنبال می کنند.
توضیح اینکه احداث ساختمان خوابگاه بوستان (6) مجتمع واقع در کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران به مساحت تقریبی 4500 متر مربع توسط مجمع خیرین سلامت بر اساس نقشه های تایید شده مدیریت فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه صورت خواهد پذیرفت.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد