کد خبر: ٨٠١٣١/ ١٣:٤٤ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2557
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو, گروه خبری RSS
به همت معاونت غذا و دارو دانشگاه
به مناسبت بازگشایی مدارس برچسب نشانگر رنگی و تغذیه صحیح در دبستان امید انقلاب آموزش داده شد
کارگاه آموزش تغذیه صحیح و برچسب نشانگر رنگی باهدف فرهنگ‌سازی استفاده از غذاهای سالم در بین دانش آموزان، در اولین روز از سال تحصیلی جدید در دبستان دخترانه امید انقلاب، توسط معاونت غذا و دارو برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو تهران؛ صبح روز یکشنبه یکم مهر 97 به مناسبت آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس و تبیین اهداف سلامت‌محور و ترویج برخورداری از تغذیه سالم، در دبستان امید انقلاب کارگاه آموزش تغذیه صحیح و برچسب نشانگر رنگی برگزار شد.
مهندس بیتا نافعی کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذایی معاونت غذا و دارو برخورداری از تغذیه سالم را حق جامعه دانست و افزود: معاونت غذا و دارو با ایجاد نشانگرهای رنگی بر روی محصولات سعی در تحقق این امرمهم  دارد.
در ادامه: کارشناس اعزامی معاونت غذا و دارو با نشان دادن نشانگر رنگی، دانش آموزان را با آرم سازمان غذا و دارو، رنگ نشانگرهای رنگی و هدف از این برچسب‌گذاری آشنا کرد.
وی همچنین بر مصرف صبحانه و میان وعده ی سالم و مناسب در طی روز تأکید کرد و گفت: صرف یک صبحانه سالم و گنجاندن یک میان وعده ی مناسب و مغذی در برنامه ی غذایی روزانه دانش آموزان می تواند بر حافظه ی کوتاه مدت، میزان توانایی یادگیری و به دنبال آن پیشرفت تحصیلی آن ها تاثیر مثبت داشته باشد.
درپایان به ده نکته برای داشتن بشقاب غذای بهتر اشاره کرد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد