کد خبر: ٨٠١٨٤/ ١٤:٥٢ - دوشنبه ٢ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2168
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان روزبه, گروه خبری RSS
پیام تبریک دکتر نقوی رئیس بیمارستان روزبه در خصوص موفقیت درخشان دستیاران بیمارستان روزبه در آزمون بورد دانشنامه تخصصی
16 دستیار سال پایانی رشته روان‌پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران، همگی، این آزمون را با موفقیت پشت سر گذاشتند و به درجه بورد تخصصی روان‌پزشکی دست یافتند.

متن پیام تبریک دکتر نقوی رئیس بیمارستان روزبه به این شرح است:

به نام خداوند علیم و حکیم
برگزاری آزمون دانشنامه تخصصی سال ۱۳۹۷ برای همکاران ما در بیمارستان روزبه خبرهای خوبی در پی داشت.
شانزده دستیار سال پایانی رشته روان‌پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران، همگی، این آزمون را با موفقیت پشت سر گذاشتند و به درجه بورد تخصصی روان‌پزشکی دست یافتند. این در حالی است که در سال جاری تنها در حدود نیمی از شرکت‌کنندگان آزمون بورد روان‌پزشکی در سراسر کشور توانستند این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارند.
علاوه بر این، در میان ۱۷۶ شرکت‌کننده آزمون بورد تخصصی روان‌پزشکی از سراسر کشور، دو تن از دستیاران دانشگاه علوم پزشکی تهران، خانم‌ها دکتر مهتاب معتمد و دکتر مرجان شمس‌پور رتبه‌های اول و دوم را از آن خود کردند. این دو همکار ما به همراه دستیار دیگر بیمارستان روزبه، خانم دکتر الهام ضیائی، در فهرست ده درصد برتر پذیرفته‌شدگان آزمون بورد روان‌پزشکی قرار گرفتند.
این موفقیت‌های درخشان، بدون تردید، حاصل شایستگی‌ها و سخت‌کوشی‌های همکاران دستیار ما در بیمارستان روزبه و تلاش‌های گران‌قدر اساتید گرامی گروه روان‌پزشکی است. برای همکاران افتخارآفرین‌مان که اکنون به جمع روان‌پزشکان کشور پیوسته‌اند آرزوی توفیق روزافزون دارم و به نوبه خود خدمات ارزشمند اساتید عزیزمان را ارج می‌نهم.
دکتر حمیدرضا نقوی
مدیر گروه روان‌پزشکی و رییس بیمارستان روزبه

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد