کد خبر: ٨٠١٨٧/ ١٥:٤٦ - دوشنبه ٢ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 3271
چاپ
ارسال به دوست
معاونت درمان, گروه خبری RSS
نشست تخصصی روسای آزمایشگاه های آموزشی تابعه با معاون درمان دانشگاه
دکتر مهدی رضایی در جمع روسای آزمایشگاه های آموزشی دانشگاه گفت: وظیفه اصلی ما در مراکز درمانی دولتی، ارائه خدمات مطلوب به مردم است و صرف درآمد زایی مراکز ملاک عمل نیست.

گالری عکس
این جلسه روز دو شنبه 2 مهر 97 در دفتر معاونت درمان دانشگاه برگزار شد و در آن دکتر مهدی رضایی معاون درمان دانشگاه، دکتر عبداللهی رئیس گروه پاتالوژی دانشگاه، دکتر برومند مسئول فنی آزمایشگاه بیمارستان مرکز قلب تهران، دکتر مرادی مسئول فنی آزمایشگاه بیمارستان سینا، دکتر صفار مسئول فنی آزمایشگاه بیمارستان شریعتی و خلعتبری کارشناس مسئول اداره امور آزمایشگاه های معاونت درمان حضور داشتند.
معاون درمان دانشگاه هدف از این نشست را هم اندیشی در خصوص ایجاد شبکه ارائه خدمات آزمایشگاهی در دانشگاه، سطح بندی نحوه ارائه خدمات آزمایشگاهی، بررسی راهکارهای مدیریت منابع در امور آزمایشگاه های مراکز تابعه و تدوین و اجرای پروتکل های درخواست آزمایشات پرتواتر و گران قیمت خواند و افزود: وظیفه اصلی ما در مراکز درمانی دولتی، ارائه خدمات مطلوب به مردم است و صرف درآمدزایی مراکز، ملاک عمل نیست.
دکتر رضایی همچنین با تاکید بر موضوع آموزش در مراکز آموزشی درمانی، گفت: آموزش در کنار درمان یکی از رسالت های مهم دانشگاه است که غفلت از آن تبعات بلند مدتی را در پی خواهد داشت.
دکتر عبداللهی رییس گروه پاتالوژی دانشگاه گفت: با همفکری اعضای گروه پاتالوژی دانشگاه، به زودی، بسته پیشنهادی خود را جهت تشکیل شبکه آزمایشگاهی در راستای تحقق اهداف وزارت بهداشت و دانشگاه با رویکرد مدیریت هزینه جهت تصمیم گیری نهایی به معاونت درمان ارائه می کنیم.
دکتر برومند در این جلسه گفت: گروه پاتالوژی دانشگاه این پتانسیل را دارد که استراتژی های وزارت متبوع و دانشگاه را اجرایی کند ولی قطعا در این مسیر نیاز به حمایت دارد.
خبرنگار و عکاس: باهو


انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد