کد خبر: ٨٠١٩٢/ ١٦:١٨ - دوشنبه ٢ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2261
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
با آغاز سال تحصیلی جدید؛
ویژه برنامه دانشجویان جدید ورودی مهر 1397 در دانشکده داروسازی برگزار می شود
معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده داروسازی با همکاری دانشجویان ورودی 96 و تشکل های دانشجویی دانشکده، ویژه برنامه ای برای معارفه دانشجویان جدید خود، برگزار می کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، مراسم استقبال و ثبت نام حضوری دانشجویان جدید ورودی مهر 97 دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران، روزهای یکشنبه و دوشنبه اول و دوم مهرماه در این دانشکده برگزار شد که دانشجویان ورودی 1396 به راهنمایی دانشجویان جدید برای تکمیل مدارک و مراجعه به اداره آموزش پرداختند.
همچنین آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی دانشجویان ورودی 97 دانشکده داروسازی قرار است روز سه شنبه سوم مهر در بیمارستان مرکز طبی کودکان واقع در خیابان نصرت، بعد از چهارراه قریب، نرسیده به میدان توحید، از ساعت 8:30 برگزار شود.
دانشجویان جدید دانشکده داروسازی می توانند برای حضور در تور دانشگاه گردی که روز چهارشنبه 4 مهر برگزار می شود شرکت کنند و از نزدیک با قسمت های مختلف دانشگاه و دانشکده خودشان مانند کتابخانه، سلف، سایت، آزمایشگاه ها، آموزش عمومی و ... آشنا شوند.
توضیح اینکه، زمان و مکان برگزاری آیین ورودی دانشجویان جدید مهر 97 که شامل یک برنامه سه ساعته است، بعداً اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#