کد خبر: ٨٠١٩٨/ ٢٣:٤٨ - دوشنبه ٢ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 75
چاپ
ارسال به دوست
گروه خبری RSS, آزمایشگاه پیش بالینی
نشست پژوهشی مشترک آزمایشگاه پیش بالینی و پژوهشکده هماتولوژي و انكولوژي در بیمارستان شریعتی
باهدف ترویج مطالعات پیش بالینی نشست پژوهشی میان آزمایشگاه پیش بالینی و پژوهشکده هماتولوژي و انكولوژي و پيوند مغز استخوان بیمارستان شریعتی برگزار شد.

این جلسه با حضور دکتر احسان شریف، معاون علمی و فناوری آزمایشگاه پیش بالینی و دکتر اردشیر قوا‌م‌زاده، رئیس و جمعی از رزیدنت‌ها و پژوهشگران پژوهشکده هماتولوژي و انكولوژي و پيوند مغز و استخوان، باهدف گسترش فعالیت‌های مشترک درزمینه‌ی تحقیقات پیش بالینی و ترویج آن روز دوشنبه دوم مهرماه 97 برگزار شد.
دکتر شریف در این جلسه ابتدا به معرفی فعالیت‌ها و تجهیزات آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران پرداخت و سپس به اهمیت مطالعات پیش بالینی که می‌تواند باعث تسریع و تأثیر در بهبود روند پژوهش‌ها شود و همچنین چشم‌انداز مطالعات پیش بالینی در ایران اشاره کرد.
معاون علمی و فناوری آزمایشگاه پیش بالینی بابیان این موضوع که دستگاه‌های این آزمایشگاه ساخت ایران است اشاره کرد: این محصولات ساخت شرکت های دانش بنیان دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشد و در صورت ساخت دوباره می‌توانیم آن را با امکانات هرچه بهتر ارائه دهیم و درصدد ارتقا این محصولات هستیم.
در پایان، پژوهشگران با ابراز خرسندی از مجهز بودن آزمایشگاه پیش بالینی به محصولات ساخت ایران، تمایل خود برای استفاده از تجهیزات در راستای فعالیت‌های پژوهشی ابراز و بر لزوم استفاده از تصویربرداری در تحقیقات پیش بالینی تأکید کردند.
خبرنگار:زهرا قدیری
عکس:ساره تاجیکی

انتهای پیام / *
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد