کد خبر: ٨٠٢١٦/ ١٠:٣١ - سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1708
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو
به همت معاونت غذا و دارو دانشگاه:
برپایی غرفه در چهارمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته
از همکاران برای بازدید از غرفه معاونت غذا و دارو تهران در چهارمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) که 2 تا 4 مهر ماه 1397 در محل مصلی تهران برگزار می شود، دعوت بعمل می آید.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو تهران؛ معاونت غذا و دارو در در چهارمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) در تاريخ 2 تا 4 مهرماه 1397 در محل مصلی بزرگ امام‌خمینی‌(ره) حضور فعال خواهد داشت.
با توجه به اینکه یکی از رسالت های معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران فرهنگ سازی و آموزش افراد جامعه در رابطه با طرح برچسب کنترل اصالت و تشخیص کالاهای سلامت محور اصیل و تقلبی از یکدیگر است، بدین منظور این معاونت در نمایشگاه ایران فارما در تاریخ 2 تا 4 مهر ماه از ساعت 8:30 تا 17 در محل مصلی تهران شرکت نموده و غرفه شماره B155 را در طبقه اول راهرو شماره 95 برپا کرده است.
بدینوسیله از  تمامی مدیران، همکاران، کارشناسان، صاحب نظران و اصحاب رسانه جهت بازدید از غرفه مذکور دعوت بعمل می آید.
توضیح اینکه در طی این نمایشگاه آموزش نحوه استعلام اقلام وارداتی از سامانه ttac و آموزش برچسب کنترل اصالت و نمایش آثار هنری هنرمندان کشور در زمینه برچسب کنترل اصالت برگزار خواهد شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد