کد خبر: ٨٠٢٣٩/ ١٤:٥٩ - سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1771
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو
در چهارمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته:
برپایی کارگاه آموزشی با عنوان معرفی برچسب اصالت کالا توسط معاونت غذا و دارو
کارگاه آموزشی با عنوان معرفی برچسب اصالت کالا و نحوه برچسب خوانی، براي آموزش به غرفه داران و بازدیدکنندگان از چهارمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) توسط معاونت غذا و دارو تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو تهران؛ در چهارمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته کارگاه آموزشی با عنوان معرفی برچسب اصالت کالا و نحوه برچسب خوانی،  2 مهر  97، در محل سالن جلسات مصلی امام خمینی (ره) براي آموزش به غرفه داران و بازدیدکنندگان از چهارمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) توسط معاونت غذا و دارو تهران برگزار شد.
همچنین در این کارگاه مهندس علیمردانی کارشناس اداره نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی در خصوص  الزامات عمومی، اظهارات و کلیه مندرجات در طرح برچسب اصالت کالا توضیحاتی ارائه کرد.
مهندس علیمردانی گفت: الصاق برچسب کنترل اصالت کالا بر روی مواد غذایی و آرایشی بهداشتی وارداتی ضروری است و مردم بایستی پس از بررسی وجود برچسب بر روی کالای سلامت مذکور، کد 16 رقمی آن را از طریق اپلیکیشن موبایل، سامانه پیامکی 20008822، تلفن گویای 6185 و یا سایت www.ttac.ir استعلام کنند تا از اصالت آن اطمینان یابند.
وی یادآورشد:  بر اساس شیوه عملکرد طرح کنترل اصالت، مشاهده برچسب الصاق شده بر روی فرآورده‌های سلامت کافی نیست و برای تشخیص کالاهای اصیل، بایستی اطلاعات بر روی برچسب به روش‌های پیامکی، اینترنتی یا نرم‌افزارهای مختلف تلفن همراه استعلام شود.
در پایان حاضرین در جلسه سؤالات خود در خصوص برچسب اصالت کالا را پرسیدند و کارشناس حاضر به سوالات آنها پاسخ داد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد