کد خبر: ٨٠٢٤١/ ١٥:٢٣ - سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1828
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
با آغاز سال تحصیلی جدید؛
مراسم معارفه و خوشامدگویی دانشجویان جدید ورودی مهر 1397 در دانشکده پرستاری و مامایی برگزار می شود
معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده پرستاری و مامایی با همکاری بسیج دانشجویی و شورای صنفی دانشجویان دانشکده، ویژه برنامه ای برای معارفه دانشجویان جدید خود، برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، در روزهای ثبت نام دانشجویان ورودی جدید دانشکده پرستاری و مامایی که از 31 شهریور تا 2 مهر 97 برگزار شد، ستاد استقبال اوج توسط بسیج دانشجویی دانشکده با عنوان طرح هادی، همراه و همپای دانشجویان در تمام مراحل ثبت نام دانشجویان جدید بودند. همچنین بسته ای شامل راهنمای رزرو غذا، معرفی رشته، خوابگاه، نقشه فانتزی دانشکده و سایر اطلاعات مورد نیاز در اختیار دانشجویان ورودی جدید قرار گرفت.
مراسم معارفه و خوشامدگویی دانشجویان ورودی مهر 97 دانشکده پرستاری و مامایی با همکاری شورای صنفی دانشکده، روز شنبه هفتم مهر ماه از ساعت 8 صبح در سالن دکتر مداح با حضور مسئولان دانشکده، معاون و مدیران دانشجویی فرهنگی دانشگاه، نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده و دانشجویان جدید برگزار خواهد شد.
در این مراسم برنامه های مختلفی برای دانشجویان جدید از قبیل سخنرانی مسئولان حاضر در مراسم، اجرای تئاتر، پخش کلیپ، تور دانشکده گردی (برای آشنایی دانشجویان جدید با محیط های دانشکده مانند سلف، کتابخانه، IT و ...)، اهدای هدایا، بسته فرهنگی، پذیرایی و نهار و ... در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد