کد خبر: ٨٠٢٤٢/ ١٥:٢٨ - سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1118
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده طب ایرانی, گروه خبری RSS
نشست صمیمانه دکتر رضایی زاده با کارمندان دانشکده طب ایرانی
مشکلات، دغدغه ها و پیشنهادهای کارمندان دانشکده طب ایرانی در حضور دکتر رضایی زاده مطرح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده طب ایرانی، درراستای بهبود فرآیندهای دانشکده و ایجاد هماهنگی بیشتر برای پیشرفت کیفی و کمّی فعالیتها، بنابر تصمیم دکتر رضایی زاده مقرر شده است که نشست های هفتگی به منظور برقراری ارتباط نزدیکتر و تعامل بیشتر ما بین ریاست دانشکده، مدیران و کارمندان، برگزار شود.
نخستین نشست از این سلسله نشست ها، روز دوشنبه 2 مهرماه 97 با حضور دکتر رضایی زاده رییس دانشکده، دکتر شیربیگی معاون آموزشی، دکتر نجات بخش معاون دانشجویی و فرهنگی و جمعی از کارمندان واحدهای مختلف در محل سلامتکده احمدیه برگزار شد.
در ابتدای این نشست، دکتر رضایی زاده تأکید همیشگی دکتر کریمی رییس دانشگاه، مبنی بر ضرورت ایجاد این نگاه که «دانشگاه یک خانواده است» را یادآور شد و افزود: بخشی از مشکلات و چالش های موجود در دانشکده با ایجاد ضوابط و قوانین و تغییر سیاست های اجرایی قابل حل هستند اما برای برطرف کردن بسیاری از مشکلات نیاز به تغییر نگاه کلی در تمام سطوح دانشکده هست.
در ادامه، کارمندان دانشکده پیرامون مشکلات و چالش های موجود با رییس و معاونان دانشکده به گفتگو نشستند و پیشنهادهای خود را برای بهبود روند فعالیت ها ارائه کردند.
بهبود شرایط رفاهی دانشکده، برطرف شدن مشکلات ساختمانی، تأثیر روحی و روانی درک شرایط کارمندان از سوی مدیران، مشکلات سلامتکده ها و بیماران، و بهبود فعالیت های فرهنگی از جمله مباحث مطرح شده توسط کارمندان حاضر در این نشست بود.
دکتر رضایی زاده در پایان با تأکید بر ضرورت شفاف سازی در فعالیت های دانشکده از تمامی کارمندان درخواست کرد که در ارائه پیشنهادهای سازنده حضور فعال داشته باشند و بیش از هر چیز بر توانمندی های خود تکیه کنند. 
خبرنگار: خاطره فهیمی
عکاس: اشکان نورکامی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد