کد خبر: ٨٠٢٤٣/ ١٧:٤٧ - سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1599
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان روزبه, گروه خبری RSS
برگزاری آیین فارغ التحصیلی دستیاران روانپزشکی ورودی سال 93 بیمارستان روزبه
آیین فارغ التحصیلی دستیاران روانپزشکی سال 93 بیمارستان روزبه با حضور اساتید و دستیاران این بیمارستان برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومي بيمارستان روزبه، آیین فارغ التحصيلي دستياران ورودي سال ۱۳۹۳ بيمارستان روزبه و تقدير از رتبه هاي برتر شصت و پنجمین آزمون بورد تخصصي روانپزشکي کشور با حضور دکتر نقوی، رئیس بیمارستان و مدير گروه روانپزشکي، دکتر امینی مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکي تهران، دکتر جلیلی رئیس موزه علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر شریفی، معاون آموزشي بيمارستان روزبه، روساي بخش ها، اعضاي هيئت علمي و دستياران اين بيمارستان، صبح روز سه شنبه ۳ مهر ۹۷ در سالن آمفي تئاتر بيمارستان روزبه برگزار شد.
در این آیین، دکترنقوی، رئیس بیمارستان با اشاره به موفقیت دستیاران بیمارستان روزبه در کسب رتبه های برتر آزمون بورد؛ این امر را در وهله اول ناشی از تلاش فردی دستیاران و در درجه دوم فضای آموزشی و تلاش و راهنمایی اساتید بیمارستان و زحمات اعضای هیئت علمی دانست که هرکدام نقش ویژه ای در این موفقیت ها داشته اند و از تمامی آنان تشکر کرد.
در ادامه دکتر ابهری، دکتر شریفی، دکتر امینی، دکتر نوروزیان، دکتر علاقبندراد و دکتر معین ضمن تبریک ویژه به دستیاران ورودی ۹۳ که همگی در آزمون بورد تخصصی روانپزشکی کشور نمره قبولی را کسب کردند آرزوی موفقیت داشتند و خواستار آن شدند تا در اعتلای نام روزبه به عنوان قطب روانپزشکی کشور تمام تلاش خود را انجام دهند. همچنین اساتید، ورودیهای سال ۹۳ را گروهی پرتلاش، کنجکاو در یادگیری مباحث جدید، منظم و پر انرژی معرفی کردند.
در ادامه مراسم با پخش کلیپهایی خاطرات چهار سال آموزش و کار در بیمارستان روزبه مرور شد و چند نفر از دستیاران به بیان خاطرات و نوشته هایی در خصوص این چهار سال پرداختند.
مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدیه به فارغ التحصیلان پايان یافت.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد