کد خبر: ٨٠٢٥٤/ ١٠:١٣ - چهارشنبه ٤ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1026
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده توانبخشی
برگزاری هشتمین جلسه شورای آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشکده توانبخشی
در هشتمین جلسه شورای آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشکده توانبخشی توافق شد دانشجویان دکتری تخصصی این دانشکده فقط در صورت دفاع از رساله در زمان مقرر 9 ترم و با رعایت سایر مقررات نمره بیست دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده توانبخشی، در این جلسه که روز 27 سه شنبه شهریورماه برگزار شد، در ابتدا دکتر علیایی معاون آموزشی دانشکده ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله حسین از گروه‌های آموزشی خواست برای پیگیری‌های مستمر برگزاری کارآموزی‌های بالینی و سایر فعالیت‌های آموزشی، کمیته‌های آموزشی گروه‌ها هر چه بیشتر فعال شود. دکتر علیائی  همچنین ضمن بیان گزارش معاونت آموزشی دانشگاه در خصوص اعطای سنوات ارفاقی به دانشجویان دکترای تخصصی از اعضای شورا خواست در خصوص راهکارهای قانونی، مدون و یکسان بین گروه‌های آموزشی مبنی بر اتمام رساله دکتری دانشجویان در سنوات مجاز، پیشنهادهای خود را به دفتر معاونت آموزشی ارسال کنند. در همین راستا توافق شد دانشجویان دکتری تخصصی فقط در صورت دفاع از رساله خود در زمان مقرر 9 ترم مجاز و با رعایت سایر مقررات، نمره بیست دریافت کنند. در غیر این صورت به ازاء هر ترم مازاد بر زمان تعیین شده 5/0 نمره از نمره کل کسر خواهد شد. توافق فوق از ورودی‌های 97 به بعد قابل اجرا می‌باشد. معاون اموزشی دانشکده همچنین شیوه نامه همکاری اعضای هیات علمی با پردیس بین الملل را برای اعضای شورا قرائت کرد و از اعضای شورا خواست پیشنهادهای خود را به حوزه معاونت آموزشی ارسال کنند.

دکتر شادمهر، معاون بین الملل دانشکده در خصوص انتقال پایان نامه‌های دانشجویان بین الملل به کتابخانه دانشکده گفت: از سازو کار دانشجویان ایرانی برای دریافت کد پایان نامه از کتابخانه دانشکده برای این دانشجویان نیز رعایت شود. وی همچنین از معاونت آموزشی خواست پس از ثبت نام دانشجویان خارجی، این دانشجویان به حوزه بین الملل دانشکده برای تور داخلی دانشکده با هدف شناخت بخشهای مختلف دانشکده به حوزه معاونت بین الملل دانشکده معرفی شوند.

عکس و خبر: لیلا روستا

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد