کد خبر: ٨٠٦٩٧/ ٠٩:٥٢ - چهارشنبه ١٨ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1511
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
دکتر مریم تاجور در دومین سمینار بین‌المللی شاخص سالمندی فعال در اسپانیا جایزه مقاله برتر را کسب کرد
استادیار گروه علوم مدیریت و اقتصاد سلامت دانشکده بهداشت دانشگاه، با حکم مأموریت آموزشی با شرکت در دومین سمینار بین‌المللی شاخص سالمندی فعال در کشور اسپانیا موفق به اخذ جایزه مقاله برتر در بخش سخنرانی از سازمان ملل متحد شد.

کمیسیون اروپایی، سازمان ملل متحد، دانشگاه آکسفورد و دولت اسپانیا دومین سمینار بین‌المللی شاخص سالمندی فعال را 27 تا 28 سپتامبر در شهر بیلبائو اسپانیا برگزار کردند.
در این سمینار، ارزیابی مقالات در دو بخش سخنرانی و پوستر انجام و در هر بخش به دو مقاله برتر جوایز نقدی علاوه بر گواهی اعطا شد. ضمن اینکه، به چند مقاله دیگر نیز در رتبه‌های بعدی گواهی اعطا شد.
دکتر مریم تاجور با ارائه مقاله Individual-Level Active Ageing Index in Iran and Quality of Life of Older People که حاصل طرح پژوهشی اندازه‌گیری شاخص سالمندی فعال در شهر تهران و ارتباط آن با سلامت سالمندان، مصوب دانشکده بهداشت با کد 97-01-27-37803، بود جایزه مقاله برتر را ازآن خود کرد.
در انجام این طرح پژوهشی، رؤیا محمودی، دکتر محمد عرب، دکتر مهدی یاسری، دکتر عفت السادات عظیمی و الهه احمدی زاده به‌عنوان همکار مشارکت داشتند.
توضیح اینکه، هزینه کامل شرکت در این سمینار برای سخنرانان به‌طور کامل از طرف سازمان ملل متحد پرداخته‌شده بود.
اطلاعات بیشتر در خصوص شاخص سالمندی فعال و سمینار مربوطه به همراه اسلاید مقالات در لینک  اینجا موجود است.

خبر: مقدم


انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد